Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

На Волині збудують сучасний спортивний комплекс

26.03.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
На Волині збудують сучасний спортивний комплекс

У місті Любомлі, що на Волині, відбулося підписання тристоронньої угоди про будівництві спортивного комплексу між Любомльською міською радою, Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом” та генпідрядником.

Загальна вартість проекту — 5 млн грн. Він реалізовуватиметься на умовах співфінансування: 4 млн – кошти Фонду та 1 млн грн виділять з місцевих бюджетів.

Згідно проекту, основну частину об’єкта становитиме поле для міні футболу розміром 42х62 метри. Також передбачено бігові доріжки з сучасним поліуретановим покриттям,  універсальний майданчик, на якому можна буде грати у волейбол, баскетбол, бадмінтон та сектор з тренажерами.

Зазначимо, що засновник Фонду Ігор Палиця підтримує розвиток спорту на Волині та працює над розбудовою спортивної інфраструктури області. 

Зокрема в чотирьох районних центрах Волинської області, а саме Любешові, Маневичах, Камінь-Каширському та Ківерцях, збудовано ігрові  спортивні комплекси під відкритим небом. До складу таких комплексів входять баскетбольний, волейбольний та міні-футбольний майданчики зі штучним покриттям. Крім цього, у Камінь-Каширському та Маневичах на нових спортивних комплексах облаштували легкоатлетичні доріжки, а на любешівському стадіоні «Колос» проведено ремонтні роботи легкоатлетичного покриття. 

Також у 2015 року в селищах Олика, Цумань та Любешів були збудовані спортивні майданчики для занять в стилі Street workout. Півтора роки тому в Нововолинську був зведений сучасний спортивний комплекс з біговими легкоатлетичними доріжками, футбольним полем зі штучним покриттям та баскетбольним майданчиком. Торік, на міському стадіоні «Колос», у Камінь-Каширському реконструювали футбольне поле, а у селі Володимирівка  Володимир-Волинського району облаштували сучасне покриття зі штучною травою для гри в футбол.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ