Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" стартував сезон театральних постановок

02.03.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" стартував сезон театральних постановок

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» стартував другий етап культурного проекту Lutsk Junior Theatrе-2018. Відкрив сезон театральних постановок колектив «Спінери» Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». Вихованці школи-інтернату презентували уривок «Сватання на Гончарівці». Юні актори Творчої студії Наталії Журавльової до уваги глядачів представили виставу-етюд «Інстанграм» за мотивами оповідання з книги «Щоденник Ельфа» Наталки Малетич. Виставу створено у форматі інтерактивного театру імпровізації, що передбачає активне втручання глядачів у розмову з героями.

Проект спрямований на популяризацію театрального мистецтва серед дітей та молоді. Торік участь у ньому взяли колективи з Луцька, Рівного та Львова. Цьогоріч проект розширює географію.

– Коли ми починали цей проект, хотілося, щоб він працював. За підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» програма триває. Цьогоріч ми познайомимося з новими колективами. Зокрема, в березні до Луцька приїде колектив з Авдіївки. Він презентує нашим глядачам свою роботу. Також ми спільно будемо працювати над створенням вистави для їхнього мистецького фестивалю в Авдіївці. Уже відомо, що участь у проекті візьмуть колективи з Червонограда та Кропивницького. У грудні відбудеться фінальна його частина, – поділилася планами куратор проекту Наталія Журавльова.

Керівник колективу «Спінери» Оксана Глушко каже: участь у Lutsk Junior Theatrе-2018» – це насамперед чудова нагода поділитися досвідом і побачити, як працюють інші колективи.

– У нашому театральному гуртку – 45 дітей. До Луцька приїхали середня і старша групи. Ми більше працюємо над постановками класичних творів. Сьогодні хочемо перейняти досвід сучасної драматургії. Це для нас нове та цікаве, – каже Оксана Глушко.

Фестивальний день юних акторів складається з двох етапів. Спершу колективи презентували себе, по тому була практична робота з актором лялькового театру Олексієм Криворучком та педагогом-актором аматорського театру Анастасією Глух. Дітей ознайомили з методами роботи інтерактивного театру. Після цього поділили на дві групи, кожна зі своїм тренером презентувала невеличку плейбек-виставу.

Упродовж двох років двері Арт-галереї відчинені для всіх охочих поринути у дивовижний світ мистецтв. Тут проводять виставки відомих художників, волинських народних митців, популяризують театральне мистецтво, проводять безплатні майстер-класи, тематичні вечори, семінари та конференції на теми освіти й культури.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ