Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Антон ЧИСНІКОВ: «Стипендія Фонду показала, що немає нічого неможливого»

23.02.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
Антон ЧИСНІКОВ: «Стипендія Фонду показала, що немає нічого неможливого»

Антон Чисніков – активний студент, який двічі був стипендіатом Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Хлопець навчався у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті міжнародних відносин. Він відзначився не лише успіхами у навчанні, а й активною участю в студентському житті. Організовував круглі столи, семінари, зустрічі з цікавими та відомими людьми. 

– Взяти участь у стипендіальному проекті мене надихнув викладач Андрій Веремчук, який вів у нас курс «Політико-паралельні системи». Висновок, якого я дійшов, прослухавши курс, такий: відносно дуже легкі зміни можуть привести до глобальних змін. Я зрозумів, що було б непогано, аби цей курс у спрощеному варіанті прослухало якомога більше людей. Тоді й спало на думку зробити такі лекції для широкого загалу. Перед тим як подаватися на стипендію, я вже мав певний бекграунд, – розповідає хлопець.

У 2016 році Антон подав у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» проект «Школа свідомого громадянина» та став одним зі студентів, які отримали перемогу в конкурсі стипендіальних проектів.

Наразі Антон Чисніков навчається у Київській школі економіки й паралельно – в Києво-Могилянській академії. Проте його проект «Школа свідомого громадянина» продовжують студенти факультету.

– Для мене річ не в коштах, – зауважує Антон. – Перша стипендія, яку я отримав, – це певна матеріалізація мого соціального бекграунду. Ця стипендія показала, що нема нічого неможливого. Якщо ти справді чогось хочеш, то цього реально досягнути. Відтак у мене вийшло здобути багато перемог. Я отримав стипендію Фонду Віктора Пінчука, гранд на навчання на магістерській програмі Києво-Могилянської академії та у Київській школі економіки, відвідав Ялтинську європейську стратегію – наймасштабніший міжнародний форум в Україні. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» відіграв вагому роль у моєму житті. Зокрема, надав мені рекомендацію при вступі в школу економіки. Завдяки цьому я отримав грант на навчання.

Амбітний хлопець упевнено йде до мети, намічає собі нові вершини та долає їх.

– Я завжди намагаюся робити так, як начав Любомир Гузар: працювати, ніби все залежить лише від тебе, і молитися так, ніби все залежить лише від Бога, – каже на завершення Антон Чисніков.

Стипендіальний проект Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» діє з 2012 року. За цей час стипендії Фонду отримали 1300 здібних студентів університетів та училищ. Чимало проектів, які вони представляли, не залишилися на папері, а успішно втілені в життя. Історія Антона Чиснікова – підтвердження того, що там, де є ініціатива, бажання та наполег­ливість, успіх гарановано.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ