Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

18 луцьких дворів отримають тенісні столи

26.10.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці
18 луцьких дворів отримають тенісні столи

 Від початку діяльності Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» особливу увагу приділяє спорту. Це будівництво та реконструкція стадіонів у містах Волині, облаштування футбольних полів на територіях луцьких шкіл, майданчиків у стилі Street workout у дворах будинків, підтримка ігрових видів спорту та волинських спортсменів тощо. Мета таких проектів – створити умови для дозвілля, фізичної культури, занять спортом і в навчальних закладах, і на прибудинкових територіях.

 

«Тенісний стіл у ваш двір» – черговий проект Фонду, покликаний урізноманітнити дозвілля лучан, залучити їх до гри в пінг-понг. Нещодавно Фонд оголосив конкурс на встановлення тенісних столів на прибудинкових територіях міських багатоповерхівок. Згідно з його підсумками, буде встановлено 18 таких столів у мікрорайонах Луцька.

У будинку, що на Гулака-Артемовського, 13 а, спорт люблять і дорослі, й малеча. Принаймні, в цьому нас запевняє виконувач обов’язків голови правління ОСББ «Гостинний двір 13А» Сергій Іскарєв. У 2015 році в дворі будинку Фонд на конкурсній основі встановив майданчик Street workout. Тож коли місцеві активісти почули про черговий конкурс, часу не гаяли. Зібрали підписи мешканців будинку, підготували документи і ось – поряд з майданчиком стоїть тенісний стіл.

– На цьому майданчику тренуються не лише дорослі люди, а й дітки. Дуже добре, що встановлюють такі об’єкти. Нехай молодь спортом займається, як ми свого часу, – каже Сергій Іскарєв. – Не встигли стіл встановити, як уже знайшлися охочі до гри. Навіть я з сусідом учора грав.

 

На презентацію проекту завітав старший тренер ДЮСШ №2 з настільного тенісу Євген Демчук разом із вихованцями. Юні тенісисти вправно володіють ракеткою, демонструючи навички і вміння.

– Настільний теніс – дуже серйозний вид спорту, простий, демократичний. Дуже легко навчитися грати і не потрібно багато грошей, – констатує тренер. – Ідея поставити тенісні столи на прибудинкових територіях дуже хороша. Своїх кращих спортсменів я знайшов у дворах. Підходив до дітей, дивився, як вони грають, здібних запрошував у ДЮСШ.

Євген Демчук додає, що цей вид спорту неабияк впливає на розвиток та здоров’я дитини. Теніс розвиває концентрацію, увагу, швидкість, координацію, ігрове мислення, адже гра дуже динамічна, потрібно швидко ухвалювати рішення. Діти стають сильнішими та звикають до самодисципліни. Лікарі рекомендують грати в пінг-понг дітям, у яких проблеми із зором.

– Чому тенісний стіл? Тому, що це доступний, зручний, масовий вид спорту, який не потребує додаткових затрат. Потрібно мати ракетку, тенісний м’ячик – і можна грати в улюблену гру, – зазначив заступник голови правління Фонду Орест Маховський. – Після оголошення конкурсу у Фонд надходило багато і усних, і письмових звернень. Люди цікавилися цим проектом, тому що, на жаль, аж ніяк не кожен двір сьогодні має сучасне обладнання. Маємо 18 переможців. Це мешканці луцьких багатоквартирних будинків, які не полінувалися, виявили бажання та виконали умови конкурсу.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ