Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Як найпотужніший юридичний бренд світу розвиває благодійність в Україні

07.12.2016  Автор: Український форум благодійників
Як найпотужніший юридичний бренд світу розвиває благодійність в Україні

Юрій Залуський, радник Київського офісу юридичної фірми Baker & McKenzie і член Благодійного комітету Офісу, ототожнюється з гаслом: «Благодійником може бути кожен». У кожного є те, чим можна поділитися. У Юрія є блискуча освіта, роки юридичної практики, професійні досягнення світового рівня і розуміння специфіки сектору благодійності в Україні. Саме цим він постійно ділиться із благодійними організаціями.

Юрій брав участь у робочих нарадах щодо впровадження СМС-благодійності в Україні. Уже понад рік відповідає на складні юридичні запитання благодійних організацій, як експерт з податкових питань онлайн-консультації Українського форуму благодійників. Постійний член Наглядової ради Національного рейтингу благодійників.

"Мені, як представнику міжнародної юридичної фірми та як українцю, питання корпоративної соціальної відповідальності та благодійності не є байдужими. Для Baker & McKenzie у світі, так і в Україні, КСВ є одним із векторів нашого сталого розвитку. Громадські ініціативи, волонтерство та благодійність є рушіями змін у цей вирішальний та, водночас, складний час для нашої держави, і я можу і хочу бути частиною цих змін", - прокоментував свою громадську позицію Юрій Залуський.

«Юрій Залуський суттєво підсилює адвокаційний напрямок Українського форуму благодійників. Беручи участь у нарадах в Міністерстві фінансів України, комітетах Верховної Ради, Юрій відстоює та захищає інтереси благодійників, що сприяє ухваленню сприятливого податкового законодавства для розвитку благодійної діяльності і більшим можливостям для благодійних організацій допомагати нужденним», - зазначили в Українському форумі благодійників.

Baker & McKenzie - найпотужніший юридичний бренд у світі згідно з результатами 2016 Acritas’ Global Elite Law Firm Brand Index

Компанія активно підтримує розвиток благодійності в Україні, надаючи юридичну підтримку діяльності pro bono (професійні послуги на добровільній і безоплатній основі заради суспільнокорисного результату). Baker & McKenzie – постійний юридичний партнер Український форму благодійників.

Про Юрія Залуського

Радник Київського офісу Baker & McKenzie, член Благодійного комітету Офісу.

Галузі практики: загальне податкове планування, комунікація з державними органами, управління активами. Успішний юридичний та судовий супровід відомих українських, зарубіжних та міжнародних компаній та благодійних організацій. Досвід роботи в інших юридичних фірмах, а також у державних податкових органах.

З 2015 р. є співголовою Юридичного комітету Американської торгівельної палати. Учасник засідань комітетів та робочих груп із питань податків, транспорту та роботи з митницею Європейської Бізнес Асоціації. Суддя відбіркових турів Українського національного чемпіонату Конкурсу з міжнародного права ім. Філіпа Джессопа у 2014 р.. Співавтор законодавчих ініціатив Українського форуму благодійників. Член Наглядової ради усіх трьох щорічних Національних рейтингів благодійників (2013, 2015, 2016 рр.)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ