Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Багато казок попереду!

09.11.2016  Автор: Анастасія Євдокимова
 Багато казок попереду!

Колектив проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу за підсумками соціальної програми «Територія РУСАЛу 2016» продовжує радіти успішно реалізованим проектам. Ідея педагогічного колективу Галицинівського дитячого садка «Веселка» стала однією з 20-ти, які отримали кошти від МГЗ на втілення в життя своєї мрії в рамках грантової програми.

- Проект нашого екологічного театру «Знай, люби і бережи свій край!» покликаний залучити дітей дошкільного закладу до участі в театрально-пізнавальних постановках, - розповідає музичний керівник і автор проекту Ірина Богата. - Завдання проекту познайомити малюків з різними видами театрального мистецтва, розвинути у них музичні і творчі здібності.

- В результаті кропіткої роботи колектив садочка зміг зшити різноманітні костюми для діток, - каже директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Ми раді, що тепер 115 малюків зможуть відчути себе справжніми акторами. Ми всі знаємо, що діти набагато ефективніше засвоюють корисну інформацію під час ігор. Сподіваємося, що завдяки своїй безпосередній участі в екологічних та пізнавальних постановках, спектаклях вони навчаться дбайливо ставитися до природи.

Вихователі і діти підготували виставу за мотивами казки Самуїла Маршака «Кицін дім». Юні артисти виступили перед глядачем в нових барвистих костюмах персонажів цієї повчальної історії.

Попереду у дошкільнят ще багато цікавих постановок, які тепер можливі в оновлених образах.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ