Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Сенсорна кімната для дітей "Злагоди" - подарунок EY в Україні

21.10.2016  Автор: Ольга Данченкова

У жовтні в реабілітаційному центрі «Злагода», яким опікується компанія EY, було відкрито сенсорну кімнату. Для дітей у кризових ситуаціях такий затишний куточок – не розкіш, а нагальна потреба, адже їм так не вистачає родинного затишку та батьківських обіймів.

Сенсорна кімната стане місцем проведення індивідуальних або групових занять з психологом, також діти можуть перебувати там самостійно, малювати, читати або просто відпочивати. Першу таку кімнату компанія подарувала у 2014 році підопічній школі-інтернату села Іванів у Вінницькій області.

Силами співробітників EY також реалізується освітня програма «Комп’ютер не тільки для розваг». Минулого року компанія облаштувала комп’ютерний клас у центрі «Злагода», і під час жовтневої поїздки волонтери провели чотири інтерактивні уроки: «Профорієнтація» та «Історія музичних стилів» для дорослих вихованців центру, «Весела геометрія» і «Танграм» для малят. Діти навчилися пошуку корисної інформації онлайн, пройшли профорієнтаційне тестування та навчилися аналізувати професії за різними критеріями, дізналися багато нового зі світу музики, вивчили нові геометричні фігури. Вони вчилися та грали, раділи своїм маленьким перемогам, переживали, коли щось не виходило.

«Щороку близько 400 дітей-сиріт в Україні отримують підтримку від співробітників компанії ЕY, і формати нашої допомоги постійно вдосконалюються, - коментує керівник Комітету з корпоративної відповідальності EY в Україні Наталя Теленкова. – Серед наших освітніх проектів: розробка та проведення інтерактивних занять силами волонтерів компанії, стипендії студентам-випускникам інтернатів, соціальне стажування в офісі компанії влітку та школа англійської мови для студентів-сиріт. Також ми долучаємося до освітніх програм благодійних і громадських організацій та фінансуємо освітні програми соціальної адаптації. Надзвичайно приємно спостерігати за змінами в поведінці дітей, бачити їх зацікавленість у заняттях та радість від перших досягнень і перемог!»

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ