Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

У Миколаєві з'явилися «Острівець дитинства» та «Подвір’я дитинства і сміху»

20.10.2016  Автор: Анастасія Євдокимова
 У Миколаєві з'явилися «Острівець дитинства» та «Подвір’я дитинства і сміху»

Уже шість років на Миколаївщині компанією РУСАЛ реалізується конкурс соціальних грантових проектів «Територія РУСАЛу». У 2016 році його переможцями стали 20 представників громадських організацій, соціальних установ і ініціативних груп громадян.

Взяти благоустрій подвір’я в свої руки цього року вирішили жителі вул. Космонавтів, 80 та мешканці будинків за адресою пр. Миру, 52 і 54. Про те, що компанія проводить грантовий конкурс соціальних проектів «Територія РУСАЛу - 2016», жителі будинків за адресою пр. Миру, 52 і 54 дізналися з інтернету і вмить вирішили спробувати свої сили.

Командна гра дорослих заради дітей

 - У нас багато молодих батьків, яким не байдуже, в яких умовах будуть рости наші діти, - ділиться враженнями мешканець будинку Олексій. - Тому ми зібралися разом, написали проект і виграли кошти на придбання ігрових елементів. Ми провели тут не один суботник, і найприємніше, що допомогу в них нам надавали не тільки мешканці нашого подвір’я, а й батьки з сусідніх будинків, які просто проходили повз. Вони питали, що ми робимо, а потім йшли додому, переодягалися і поверталися з фарбами, пензликами, мітлами.

 - Особлива гордість нашого двору - це фортеця, яку розмалювали учні школи мистецтв, - каже автор проекту «Подвір’я дитинства і сміху» Юлія Садова. - Майданчик у нас великий, тому з одного боку у нас тут ігрова зона для найменших, а з іншого боку ми встановили спортивні елементи для підлітків, де вони можуть займатися спортом, бігати, стрибати, зміцнюючи своє здоров'я. Тепер у нас збирається дітвора різного віку, щоб весело і корисно провести своє дозвілля.

Згуртована команда жителів двору на Космонавтів, 80 також постаралася створити безпечні та комфортні умови для дитячих розваг.

- Ми дуже задоволені, що тепер наші діти грають у такій гарній обстановці, - розповідає мешканка двору Олена. - Я хочу подякувати компанії РУСАЛ за те, що вона піклується про дітлахів не тільки в Корабельному районі, де живе більшість її співробітників, але і по всьому місту. Окрема подяка нашим активним сусідам, які допомогли нам встановити комплекс.

Хто що вклав у проекти

 - Ми профінансували тільки придбання комплексів, ігрових елементів, а вже їх встановленням самостійно займалися мешканці цих двох дворів, - говорить директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Ми сподіваємось, що тепер діти будуть більше часу проводити на свіжому повітрі, стануть більш вправними, вмілими, зміцнять своє здоров'я. І віримо, що і батьки, і діти будуть дбайливо ставитися до всієї цієї краси, що створювалася спільними зусиллями з щирою любов'ю до наших дітей.

 Відкриття обох майданчиків було веселим і яскравим завдяки ведучим і артистам БК «Молодіжний», депутату міськради по цьому округу Наталії Манзюк. Діти співали пісні, танцювали, відгадували загадки. І, звичайно, з радістю опановували нові спортивні та ігрові елементи, які з'явилися на їхніх майданчиках.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ