Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Дослідження
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Дослідження
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Банки допомагають людям: які українські фінустанови займаються благодійністю

21.02.2014  Автор: Banki.ua
Банки допомагають людям: які українські фінустанови займаються благодійністю

Майже за всі банківські послуги потрібно платити. Якщо зайняв у банку гроші - повертаєш і тіло кредиту і відсотки. Але це не означає, що банки не віддають гроші безоплатно. Адже фінустанови активно займаються благодійністю.

Так, у Платинум Банку будь-який співробітник фінустанови за настання складної життєвої ситуації може отримати матеріальну допомогу від своїх колег. Для цього тільки потрібно підготувати лист до HR департаменту. Співробітник HR департаменту готує лист про ситуацію, без імені працівника, що потребує допомоги, і розсилає всім співробітникам банку через інформаційну поштову скриньку.

Усі працівники банку збирають кошти за допомогою прозорих боксів і переказів з регіональних відділень та пунктів видачі кредитів. Суму, яка буде зібрана, подвоює банк і потім передає працівникові.

ПриватБанк восени минулого року ініціював всеукраїнську акцію «Заради життя!». За підсумками акції було перераховано більше 820 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання для порятунку недоношених дітей. До благодійного проекту долучилося більше 25 тисяч людей, які перерахували до фонду акції гроші в банкоматах банку або на благодійність дрібну здачу у відділеннях банку. Дніпропетровська міська дитяча лікарня № 6 отримала нове унікальне обладнання, яке може врятувати тисячі новонароджених дітей.

Співробітники VAB Банку проводять благодійні аукціони кілька разів на рік. Отримані кошти спрямовують на допомогу онкохворим дітям. Крім цього, Банк співпрацює з благодійними фондами. Зокрема, благодійному фонду «Дар надії» банк допомагав кілька років. З квітня 2013 VAB Банк став співпрацювати з благодійним фондом «Крок Життя - 21 Століття». Будь-який клієнт VAB Банку міг зробити грошовий переказ через банкомат на рахунок благодійного фонду. За дев'ять місяців минулого року 306 клієнтів VAB Банку зробили пожертви через банкомати для цього благодійного фонду.

Надра Банк в 2006 році заснував Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”. У 2012-2013 роках ВБФ «Дитячий світ» провів понад 50 масштабних акцій і надав благодійну допомогу на суму понад 1,5 мільйона гривень. Було передано більше 250 комплектів меблів, оргтехніки та іншої продукції організаціям, які допомагають соціально незахищеним верствам населення - в першу чергу, дітям та інвалідам. У дитячі лікарні та інтернати відправили продукти харчування на суму понад 600 тисяч гривень.

Ощадбанк в 2013 році став партнером благодійної акції «День Щастя в МакДональдз». Акція вже протягом 12 років проводиться у всьому світі, а на зібрані кошти організатори закуповують для дитячих медичних закладів все необхідне обладнання. Власники карток Ощадбанку мали можливість відправити свої благодійні внески з карт MasterCard і VISA в благодійний фонд акції.

А ось УкрСиббанк вже третій рік поспіль спільно з Міжнародним благодійним фондом «Лікар.інфонд» на новорічні свята дарує вихованцям дитячих будинків та інтернатів нові спортивно - ігрові майданчики.

Актабанк спільно з благодійним фондом Kiddo надає можливість здійснити переклад на користь важкохворих дітей, батьки яких не в змозі оплатити їх лікування. Благодійний фонд Kiddo був заснований в Дніпропетровську і веде свою діяльність з 2012 року. На сьогоднішній день фонд допоміг 27 дітям з різними захворюваннями (онкологічними захворюваннями, вадами серця, ДЦП та ін.) на суму понад 1 млн. гривень.

Джерело: banki.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ