Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Дослідження
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Дослідження
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Практика благодійної діяльності бізнес-компаній в Україні: сучасний досвід

09.08.2011  Автор: Український форум благодійників
Практика благодійної діяльності бізнес-компаній в Україні: сучасний досвід

У публікації представлені результати дослідження розвитку вітчизняної корпоративної філантропії, що було проведено Українським форумом благодійників у 2009 року.

Нове видання описує:

- основні напрями та підходи вітчизняних компаній у здійсненні власних благодійних програм;

- рівень прозорості та підзвітності благодійних програм;

- найголовніші потреби для подальшого ефективного здійснення корпоративних благодійних програм.

«Родзинки» публікації:

1. Окрім самих результатів дослідження у виданні зроблений окремий огляд процесів розвитку корпоративної філантропії у світовій практиці, який розкриває основні етапи становлення благодійної діяльності компаній, а також наводить сучасні інструменти благодійної діяльності бізнесу. Цей огляд дає можливість українським корпоративним благодійникам порівняти свою діяльність із сучасними світовими тенденціями та побачити перспективи свого розвитку як складової глобального філантропічного руху корпоративних благодійників.

2. Звіт надає можливість простежити динаміку розвитку окремих складових корпоративної філантропії в Україні в період з 2005 по 2009 роки. Це стало можливим завдяки порівнянню результатів даного звіту з результатами дослідження “Корпоративна благодійність в Україні”, проведеного у 2005 році благодійним фондом “Творчий центр Каунтерпарт”.

Вихід нової публікації коментує Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників: «Результати дослідження Українського форуму благодійників дають підстави стверджувати, що корпоративна філантропія в Україні еволюціонує, наслідуючи успішні світові практики. Саме тому є привід сподіватись, що в недалекому майбутньому вітчизняні компанії зможуть стати тим потужним ресурсом, який відіграватиме провідну роль у розвитку благодійності в Україні».

Видання призначене для керівників і менеджерів компаній, державних та муніципальних службовців, співробітників благодійних та громадських організацій, журналістів, які висвітлюють тему благодійності, а також для всіх, хто цікавиться питаннями розвитку благодійництва.

Видання здійснено у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc., а також за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Українського форуму благодійників та не обов’язково відображає точку зору USAID, Pact, Inc., Посольства США в Україні або уряду США. Будь-яку частину цього дослідження не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, ксерокопіювання чи будь-яким іншим способом без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Завантажити "Звіт за результатами дослідження".pdf

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ