Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

#МамаПоруч - благодійний розіграш подарунків до Дня матері.

06.05.2019  Автор: Наталія Оніпко
 #МамаПоруч - благодійний розіграш подарунків до Дня матері.

#МамаПоруч - благодійний розіграш подарунків до Дня матері.

В Мережі стартував флешмоб #МамаПоруч та благодійна акція, мета якої допомогти дітям, що лікуються у Національному інституті раку, бути у складні хвилини разом з мамами. Ініціювали акцію Благодійний фонд «Запорука» та Українська Біржа Благодійності.

 Кожен, хто перерахує 100 або більше гривень на сторінці проекту  (https://ubb.org.ua/ru/project/5045/), автоматично стають учасниками розіграшу цінних призів, головний приз - ювелірна прикраса, вартістю 53 тисячі гривень. Повний перелік подарунків за посиланням https://www.facebook.com/Zaporuka/posts/2159110734136097

Проект стартував 1 травня і триватиме до 12 травня, коли в Україні відзначається День матері. Розіграш призів відбудеться 13 травня.

В рамках привернення уваги до кампанії  по збору коштів УББ і «Запорука» також запустили в соціальних мережах флешмоб, де під хештегом #мамапоруч просять українців розповісти історію про мам, які були поруч у скрутні хвилини життя.

Мета благодійної акції – зібрати 1 млн грн. На будівництво будинку для онкохворих дітей «Дача».

Проект «Дача» з’явився майже 10 років тому для того, щоб у важкий період лікування, який переживає дитина в боротьбі з раком, вона відчувала себе вдома, перебувала поруч з найріднішою людиною.

“Зараз Дача знаходиться в орендованому будинку, тому може вмістити лише шість сімей, а допомоги потребують щонайменше п’ятнадцять. Тому ми почали будівництво своєї «Дачі». На сьогодні збудована коробка, готуємося до внутрішніх робіт”, - розповідає керівник фонду «Запорука» Наталія Оніпко. 

Долучайтесь ось тут: https://ubb.org.ua/ru/project/5045/.  Виграйте для своєї мами цінні подарунки та допоможіть збудувати дім для онкохворих дітей, де вони зможуть пригорнутися до мами і почути: «Все буде добре, я поруч».

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ