Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Пацієнтка легеневої гіпертензії створила власну колекцію одягу

14.01.2019  Автор: Оксана Куліш
Пацієнтка легеневої гіпертензії створила власну колекцію одягу

 

13 січня напередодні Старого Нового Року пацієнтка легеневої гіпертензії, натхненна модель “Butterfly in Blue”, дизайнерка Міра Дзюбінська та АRT-майстерня «Дзюбінська & Мудрик» продемонстрували власну колекцію одягу "Fashion Зима". Міра – надзвичайно творча особистість. Спільно з подругою Іриною Мудрик, вони заснували арт-майстерню «Дзюбінська & Мудрик». Серед речей, які виготовляються в майстерні є не лише одяг, я й аксесуари: намиста, шапки та рукавички, також еко сумки. Допомагають дівчатам творити та втілювати свої ідеї ще дві майстрині Юлія Теленько та Галина Маїк. Арт-майстерня працює при парафії Святих Апостолів Петра й Павла в м. Соснівка. Саме там, в парафіяльному будинку, за підтримки  не байдужих та участі отця Зеновія Буньо відбувався перший показ мод "Fashion Зима". Після показу на гостей чекала лотерея з врученням призів, а також пригощання.

Все було по-душевному, гарно продумано і реалізовано. Своєю присутністю фешн подію підтримала міський голова п.Ірина Харчук. Такий захід не відбувся без уваги представника  та члена стафу Європейської Асоціації легеневої гіпертензії  Хола Скари. Він висловив своє захоплення  талантом  і силою пацієнтки легеневої гіпертензії та дизайнерки. А також підкреслив важливість підтримки і розуміння.

 «Цю колекцію не можна назвати лише одягом, адже ці речі змайстровані вручну з любов’ю, частково з благочинною метою, тому вони, також, зігрівають душу. І це важливо!!!» - зазначила керівник БФ «Сестри Даліли» Куліш Оксана.

Своєю діяльністю та активністю АRT-майстерня «Д&M» підтримує осередок «Милосердя», що існує при цій же парафії, а також пацієнтів легеневої гіпертензії.

«Ми з задоволенням будемо підтримувати цю ініціативу Міри, і сподіваємось, що незабаром вони стануть частинкою проекту «Butterfly in Blue» - Оксана Куліш

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ