Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

«М1 Music Awards. 4 SEASONS» - масштабна музична подія, на якій побували вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернат

01.12.2018
«М1 Music Awards. 4 SEASONS»  - масштабна музична подія, на якій побували вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернат

 

          «М1 Music Awards. 4 SEASONS» - музична премія, яка  визначає кращих артистів шоу-бізнесової індустрії України, відбулась минулої суботи 1 грудня. Грандіозне шоу, постановки, фантастичні спецефекти світового рівня, топові артисти на одній великій сцені, тисячі глядачів у Палаці спорту і мільйони біля екранів. У гала-концерті, який супроводжував церемонію, взяли участь Тіна Кароль, Олександр Пономарьов, Ірина Білик, Время и Стекло, MONATIK, NK - Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, Mozgi, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV, Оля Цибульська, KAZKA, Антитіла.

          Дійсно масштабна музична подія, ото ж активна голова громадської організації «Фонд громади Білоцерківщини» - Надія Карпенко, реалізувала дитячу мрію для хлопців, які виховуються та проживають в  Білоцерківському дитячому будинку-інтернат. Хлопці, незважаючи на певні соціальні обмеження, так прагнуть і йдуть до своєї мети, вони такі щирі. Також під час вчорашнього заходу запримітила одну важливу рису – вихованість, наші місця були біля проходу, людей – тисячі, а коли хтось спускався і ненароком оступався, то Юрчик Гончаров кожній дівчині подавав руку.

          Особливо приємно бути чарівником у втіленні дитячої мрії. Задля їх добробуту кордонів не існує і Слава Богу двері відчиняються. Адже що може бути прекрасніше щасливих очей і найдобрішої такої справжньої дитячої посмішки? То ж від щирого серця дякую за реалізацію дитячої мрії творцеві цього незабутнього і по справжньому крутого заходу -  Миколі Георгійовичу Баграєву. Атмосфера, формат, звук - просто космос! Також за підтримку дякую моїм друзям з Білої Церкви -  Мирону Штену та Віктору Шараварі, також чарівній жінці, яка знає як бути справжньою королевою - Ирині Зайцевій.

          Як зазначила зі сцени під час отримання номінації «За внесок у розвиток музичної індустрії» - Тіна Кароль : «М1, Ви даруєте надію», так і є, адже вчора Ви вселили в серця хлопців отой вогник надії, що неодмінно перетвориться у віру, у віру в краще, в успіх і тоді все довкола засяє у світлі любові!.. М1, творіть і надихайтесь! Миколо Георгійовичу, впевнена, що притаманна Вам ідейність та компетентність сприятимуть подальшому розвитку та процвітанню всіх Ваших планів, з яких народжуються такі видовищні і по-справжньому захоплюючі заходи!

P.S. А хлопці готуються до ефіру в студії, далі буде!..

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ