Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

В Києві пройде благодійний концерт Євгена Хмари «Музика, що зцілює»

16.11.2018  Автор: CHILD UA
В Києві пройде благодійний концерт Євгена Хмари «Музика, що зцілює»

3 грудня 2018 року Асоціація CHILD.UA проведе у Київському палаці дітей та юнацтва благодійний концерт для людей з інвалідністю «Музика, що зцілює». Захід відбудеться за підтримки Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні.

 Геніальний композитор, піаніст-віртуоз Євген Хмара у супроводі квартету BLACK TIE, подарує глядачам неймовірний вечір під звуки фортепіано. 

 Класична музика має значний емоційний вплив на людину. Це велика сила, яка здатна заспокоювати та надихати. Музикою можна регулювати душевний стан та зцілювати недуги. З давніх часів музичну терапію застосовують як ефективний засіб для реабілітації людей з інвалідністю. Щира музика Євгена Хмари має дійсно магічний вплив, його творчість вражає та зачаровує, підкорює серця шанувальників по всьому світу.

 Асоціація CHILD.UA, на чолі з її президентом Євгенією Тимошенко, третій рік поспіль проводить заходи з музичної терапії для дітей з особливими потребами. Загалом, такі заходи відвідали близько 2 000 глядачів.

Вхід на концерт відбуватиметься за запрошенням. 

Організатори та партнери заходу підготували подарунки, які учасники отримають по завершенню концерту в обмін на запрошення. Замовити запрошення можна за телефоном (044) 428-57-18.

Приєднуйтесь до заходу у facebook 

 Довідково

 Євген Хмара – український композитор, піаніст-віртуоз, володар Голлівудської премії імпровізаторів,  президентської премії за досягнення у музичній сфері та престижного Міжнародного статусу Yamaha Artist разом з такими відомими виконавцями як: James Blunt, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder та іншими музичними геніями сучасності. Євген підтримує благодійні та соціальні проекти, а також культурний розвиток талановитої молоді.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ