Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Представники БФ «Сестри Даліли», PHURDA взяли участь в Дні пацієнтських організацій мережі ELF

26.09.2018  Автор: Оксана Куліш
Представники БФ «Сестри Даліли», PHURDA взяли участь в Дні пацієнтських організацій мережі ELF

 Представники БФ «Сестри Даліли», PHURDA на запрошення ELF (Європейського фонду легень) долучились до Дня пацієнтських організацій мережі ELF, що відбувся в рамках міжнародного Конгресу ERS в Парижі 15 вересня.

Зустріч розпочалась доволі незвичайно. З метою швидкої інтеграції учасники долучились до цікавої вікторини на тематику легеневих захворювань. Команда переможців отримали пам’ятні сувеніри на згадку. Опісля спікери представили свої проекти в напрямку освіти для лікарів та пацієнтів в контексті різних легеневих захворювань.  БФ «Сестри Даліли» запрезентував інформацію про свою діяльність, зокрема про Програму СВР, яку реалізовує Європейська асоціація легеневої гіпертензії в підтримку слабких асоціацій. Власне, в рамках програми СВР та Меморандуму, підписаного з PHA Norway,  БФ «Сестри Даліли» розпочав реабілітаційну програму для пацієнтів легеневої гіпертензії в Україні. Така програма є додатковим лікуванням, особливо тоді коли в пацієнтів є обмежений доступ до препаратів.  Було приємно бачити та відчувати теплий прийом наших делегатів. Протягом дня в залі було розміщено 22 постери про діяльність учасників зустрічі. Тут можна було побачити постери різних пацієнтських організацій, що представляють різні легеневі стани: Tuberculosis , Sarcoidosis, Primary Ciliary Dyskinesia, Asthma та ін. Кілька з них було представлено усно.  Учасники також ознайомились з інформацією і нашого постера «Collaboration for Better PHuture», де ми представили свою співпрацю з PHA Europe, PHA Norway, Eurordis, ELF , що спрямована на навчання лікарів та пацієнтів України.  

Особливо цікаво бачити використання новітніх технологій в  підході до лікування та полегшенні комунікації між пацієнтом та лікарем. Як наприклад проект Happyair Ecosystem,  який через цифрову платформу дозволяє лікарю на відстані відстежувати стан пацієнта, чи скажімо, відеогра для дітей, що допомагає  краще зрозуміти свій стан. Також цікаво було почути про дослідження ролі  пацієнтів в отриманні освіти лікарями.

Загалом зустріч дала нам можливість не лише представити свої досягнення в подоланні проблематики легеневої гіпертензії, а й дізнатись новинки інших організацій. Щиро дякуємо Європейському фонду легень за надану стипендію для наших делегатів та Міжнародним авіалініям України за крила підтримки.

http://poryatunok.info/uk/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/ 

http://www.europeanlung.org/en/

https://www.ersnet.org/

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}