Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

У Білій Церкві відзначили Міжнародний день захисту дітей

04.06.2018

1 червня – початок найулюбленішої пори всієї дітвори – теплого літечка, а також Міжнародний день захисту дітей. Ото ж з нагоди свята, в місті добра і краси - Білій Церкві, за ініціативи Віктора Шаравари – директора ТОВ «БІЛА ВЕЖА» і Надії Карпенко – голови громадської організації «Фонд громади Білоцерківщини» відбувся святковий захід для маленьких ластів’ят – вихованців спілки неповних родин «Ластівонька».

Спочатку діти розважалися (ігри, конкурси, батут, міні атракціони) солодке морозиво та смаколики. Ну а потім святковий виступ місцевих ну дуже талановитих дівчаток, призерка міжнародного конкурсу - «Слов’янський базар - 2016», «Чорноморські ігри», фіналістка «Голос діти - 4», креативна, творча - Катюня Манузіна і тандем сестричок Катруся & Ліза Баліцькі, одна - акторка і телеведуча дитячої програми «Школа Мері Попінс» на Першому національному, а інша так захоплюється хореографією, що скоро танцюватиме з нашим хорошим зірковим другом – Сергієм Костецьким. Ну а як же таким тендітним дівчаткам та без чоловічої підтримки - зіркових гостей - мега класний композитор, він і аранжувальник і медіа експерт, маестро з великим серцем сповненим добра - Олексій Сагаловський та Золотий голос Грузії в Україні, котрий в 2011-му підкорив серця мільйонної аудиторії першого сезону «Голос країни» – Шмагі Тагіашвілі.

Хоч і спекотно було, але класно, адже чудовий настрій, позитив, щирі, усміхнені обличчя діточок – були показником того, що свято вдалося! Організатори вже вкотре переконуються, як легко робити добрі справи РАЗОМ! Подяка друзям-артистам, що мають в серцях талант і охоче ним діляться з навколишнім світом! Усамі Кафі – «L'KAFA GROUP», за солодощі для дітлахів.Також нашим інформаційним-друзям: «ОБОЗРЕВАТЕЛЬ», «Гурт», «Український Форум Благодійників», «Асоціація Благодійників України», «Громадська думка», «Майдан Брок».

Свято засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної Федерації жінок, вперше було проведено 1950 року одночасно в 51 країнах світу. На жаль, сьогодні права дітей порушуються досить часто. Це свято створено не просто для розваги, основною метою є нагадати суспільству про необхідність захищати права дитини. У дітей не менше прав ніж у дорослих, однак обставин, пов'язаних з їх порушенням існує безліч. Та безумовно, нам – дорослим варто поліпшити життя дітей у всьому світі. А починати треба прямо зараз, бо ДІТИ - наше майбутнє, а щасливі ДІТИ - щасливе майбутнє!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}