Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Соціальна акція «Капці-Удальці-2»

12.02.2014  Автор: Владислав Шелоков
Соціальна акція «Капці-Удальці-2»

Маючи успішний досвід співпраці, Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова та вільний простір «Циферблат» вирішили продовжити соціально-корисну акцію «Капці – Удальці»! Цього разу, окрім взуття, яке небайдужі люди протягом декількох місяців передавали до вільного простору, в дитячий будинок-інтернат ми відвезли іграшки та одяг. Збір речей та іграшок серед жителів міста Києва було організовано командою благодійного фонду. Як завжди, усе зібране завдяки корисній акції, представники фонду відвозять та передають в дитячі соціальні заклади України.

Цього разу практичне взуття та інші речі, в рамках програми «Дорога в життя для кожної дитини», було вирішено передати в загальноосвітню школу-інтернат 1-3 ступенів міста Яблунівка Прилуцького р-ну, Чернігівської області.

Варто зазначити, що кожен день з’являється все більше небайдужих людей, котрі готові зігріти душевним теплом та подарувати свої речі дітям-сиротам, проте часто українці не знають як це зробити. Ми завжди відкриті до співпраці та гарантуємо, що все, що Ви передасте неодмінно надійде в дитячі будинки та школи-інтернати нашої країни, тож приєднуйтесь до гарних справ!

Список соціальних установ, у які ми привезли маленьку краплину радості, буде щоразу збільшуватися, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ