Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійний вояж

11.02.2014  Автор: Владислав Шелоков
Благодійний вояж

Наші проекти зі збору речей для дитячих будинків допомагають не лише тим, хто цього потребує, а й тим, хто хоче допомогти, але не знає, як, чим та кому. І це чудово, що разом з вами ми збираємо, відвозимо та даруємо подарунки дітям, які залишилися без батьківської опіки!

Протягом декількох місяців Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова проводив збір одягу, взуття, іграшок та спортивного інвентарю в місті Мелітополь. В рамках акції «Дорога в життя для кожної дитини» ми збирали ці речі для вихованців комунального закладу «Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Ентузіасти та небайдужі мешканці міста активно передавали допомогу для дітей-сиріт.

Нещодавно представники фонду побували в Запорізькій області та завезли усі зібрані речі в соціальну установу. Керівництво закладу було приємно здивовано візитом благодійників, а юні мешканці соціального центру не приховували радості від приємних подарунків.

Ми гарантуємо, що все, що передають люди, завжди надійде в дитячі будинки та школи-інтернати, тож приєднуйтесь до гарних справ!

Список дитячих будинків та інтернатів, у які ми привезли маленьку краплину радості, буде щоразу збільшуватися, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ