Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

БФ «Сестри Даліли» представляє Україну в Далласі (США)

17.06.2016  Автор: Оксана Куліш
БФ «Сестри Даліли» представляє Україну в Далласі (США)

 Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли», за підтримки Львівської міської ради та Авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України", представляє Україну в Далласі (США) 15-16 червня 2016 р. на Міжнародному Саміті лідерів та 17-19 червня 2016 р. на Міжнародній конференції легеневої гіпертензії, організованими Американською асоціацією легеневої гіпертензії (PHA).

 Ця участь є надважливою та спрямована на перейняття досвіду від пацієнтів, членів їхніх сімей, пацієнтських організацій, медичних працівників із усього світу в напрямку подолання проблематики захворювання – легенева гіпертензія, підтримки один одного; отримання інформації про нові методики лікування цієї недуги, консультацій; ознайомлення із принципом заснування та роботи у США – реабілітаційних центрів для пацієнтів з легеневою гіпертензією.

Разом голос пацієнтів із легеневою гіпертензією є сильнішим, привертає увагу влади, чиновників до проблематики цієї недуги.

У центрі - Оксана Куліш, керівник БФ "Сестри Даліли"

За які проблеми береться фонд «Сестри Даліли»

Здобутий досвід буде викристаний Представниками БФ «Сестри Даліли» на благо пацієнтів Львова, Львівської області та всієї України, покращити якість та тривалість їхнього життя. Адже у Львівському регіоні немає Програми із забезпечення дітей з легеневою гіпертензією ліками, а в Україні немає Єдиного Реєстру пацієнтів з легеневою гіпертензією; Загальнодержавної Програми безперебійного та безкоштовного забезпечення пацієнтів ліками, реабілітаційних центрів; існує обмежений доступ до ліків, оскільки за кордоном запатентовано 12 лікарських засобів від легеневої гіпертензії, а в Україні з них лише 2 зареєстровано.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ