Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK
НОВИНИБЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

ЛМБФ «Сестри Даліли» розпочав реабілітаційну програму для пацієнтів легеневої гіпертензії у Дитячому Центрі Здоров'я ім. Анни Мазуренко

27-09-2018  Автор: Оксана Куліш

ЛМБФ «Сестри Даліли» розпочав реабілітаційну програму для пацієнтів легеневої гіпертензії у Дитячому Центрі Здоров'я ім. Анни МазуренкоЛМБФ «Сестри Даліли» розпочав реабілітаційну програму у Дитячому Центрі Здоров'я ім. Анни Мазуренко Заходу «Соціально-експертний супровід хворих з легеневою гіпертензією та їх сімей»

 

БФ «Сестри Даліли» представляє Україну в Далласі (США)

17-06-2016  Автор: Оксана Куліш

БФ «Сестри Даліли» представляє Україну в Далласі (США) Благодійний фонд «Сестри Даліли» 16-19 червня 2016 р. представляє Україну на Саміті лідерів та Міжнародній конференції легеневої гіпертензії у Далласі (США), організованому PHA.

 

Французькі благодійники 15 років поспіль устатковують українську психоневрологічну лікарню

05-11-2015  Автор: Газета "Галичина"

Французькі благодійники 15 років поспіль устатковують українську психоневрологічну лікарнюНещодавно Івано-Франківська обласна психоневрологічна лікарня №3 отрмала чергову допомогу від католицької благодійної організації ADAJ із міста Бока-Ліні.

 

Тендер на закупівлю спортивного інвентарю від Фонду Кличко

15-12-2014  Автор: Ганна Терлецька

Тендер на закупівлю спортивного інвентарю від Фонду Кличко Благодійна організація «Фонд братів Кличків» має бажання закупити обладнання, інвентар та екіпіровку спортивного призначення.

 

Спільна творчість - користь для суспільства і бізнесу

01-08-2014  Автор: Evolution & Philanthropy

Бізнес, НКО-сектор та органи влади повинні не тільки об'єднати зусилля, але й освоїти нову модель взаємовигідної співпраці, яку експерти називають «співтворчістю» (co-creation).

 

Угорці тісно співпрацюють із закарпатським благодійним фондом "Проекта ТАЧ"

03-04-2014  Автор: karpatnews.in.ua

Угорці тісно співпрацюють із закарпатським благодійним фондом "Проекта ТАЧ" На Закарпатті упродовж двох днів перебувала делегація з угорської організації «Гуман-Нет», у партнерстві з якою Благодійний фонд «Проекта ТАЧ» (Ужгород) реалізує проект HUSKROUA/1101/013 «Скакалка»

 

Почалося висунення кандидатів на премію у сфері захисту прав людини імені Вацлава Гавела

08-03-2014  Автор: УФБ

Парламентська асамблея Ради Європи оголосила про початок висунення претендентів на премію в галузі прав людини імені Вацлава Гавела.

 

В Кишиневі пройшла зустріч переможниць молодіжної програми "Перший крок до успіху"

13-02-2014  Автор: Український жіночий фонд

В Кишиневі пройшла зустріч переможниць молодіжної програми "Перший крок до успіху"24 січня 2014 в Кишинів приїхали 20 дівчат , які довели, що їхні ідеї варті підтримки, самі вони прагнуть розвивати свої лідерські якості і міняти ситуації в своїх спільнотах на краще.

 

Естонія виділила кошти на лікування активістів Майдану

11-02-2014

Естонія виділила кошти на лікування активістів МайдануМіністерство закордонних справ Естонії виділяє 50 тис. євро на надання медичної допомоги постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

 

Врятовані від смерті собаки уміють бути вдячними

12-01-2014  Автор: УкрІнформ

Врятовані від смерті собаки уміють бути вдячнимиБлагодійна організація допомоги бездомним тваринам "Hope for Paws", заснована мешканцями Лос-Анджелеса (США) подружжям Одрі та Елдадом Хагар, займається порятунком та реабілітацією залишених тварин.

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ