
Нова опція для учасників Національного рейтингу благодійників 2017 – "Найкращий проект". Розкажіть простими словами, що ви зробили, додайте промовисте фото – і про ваш успіх дізнається вся Україна.
Кожна історія успіху учасників Національного рейтингу благодійників увійде до його профайла на Карті благодійності. Вона буде привабливо і сучасно оформлена, нею можна ділитися в соцмережах. Проект, який набере найбільше голосів підтримки, отримає приз.
Як додати історію успіху до візитки фонду на Карті благодійності?
Анкета кожного учасника Національного рейтингу благодійників складається з 4 основних блоків: основна інформація, головний офіс і філії, найкращі проекти і звітність. Додати успішний проект можуть ті фонди, які заповнили блок основної інформації (назва організації, контактні дані, про керівництво). Благодійні організації, які повністю заповнили анкету і додали необхідні документи (реєстраційні і звітні), проходять перевірку на відповідність вказаних в анкеті даних із цифрами у податковому звіті. Фонди, які пройшли верифікацію, потрапляють на Карту благодійності.
Чому варто описати успішний проект?
По-перше, це зробить вас помітнішими. Портал Українського форуму благодійників дуже добре "прокачаний". Часто інформація про фонд у пошуковій видачі значно вище на Карті благодійності, ніж на сайті організації.
По-друге, це престижно. Якщо фонд ділиться історією успіху, значить йому є чим хвалитися. Розділ "Найкращий проект" може стати вашим щорічним блогом у найпотужшому порталі про доброчинність в Україні. І зручним способом підбити підсумки для вас.
По-третє, це зрозуміло для аудиторії. У "Найкращому проекті" ви розкажете історію успіху максимально доступно, адже цим сервісом користуються як благодійні організації, так і представники інших сфер діяльності, зокрема засобів масової інформації. Хваліться досягненнями так, як би ви розповідали про це зовсім незнайомій людині. Дайте відповідь на 5 основних запитань: хто, що, де, коли і як зробив? А потім іще на 2: хто отримав користь, як змінилося життя людей? навіщо все це було зроблено?
#благодійність_без_шахрайства