Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Програма "На порозі самостійного життя" готує випускників інтернатних закладів до самостійного життя після школи: а саме, самостійно вчаться готувати їжу, здійснення покупок, складання раціонального бюджету, резюме та співбесіда при працевлаштуванні, стосунки між людьми, вирішення конфлітків, створення власної сімї. Пошук наставників для дітей в інтернатах. Організація екскурсій по Україні, щоб діти розширювали кругозір і розвивалися. Проводимо 5-7 денні табори. Надаємо консультації випускникам.

Джерела фінансування:


Дані за рік: 2015 2016 2017

3 персоналу
95 волонтерів
965787 акумульовані кошти
751103 витрачені кошти у 2018
632417 витрачені кошти у 2017
68385 гуманітарна допомога у 2018

Сфери надання допомоги за 2018 р.:

  • Соціальний захист 654802 грн
    • Допомога особам, які перебувають у складних життєвих обставинах

Отримувачі допомоги за 2018 р.:

  • діти і молодь

Види допомоги за 2018 р.:

  • Адресна допомога фізичним особам
  • Допомога установам та організаціям
  • Гранти

Документи за рік: 2015 2016 2017

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2018 р.:

Найкращі проекти:

Запроси дитину на свята у родину

Запроси дитину на свята у родину

Тернопільський обласний благодійний Фонд «Майбутнє сиріт» реалізовує проект «Запроси дитину з інтернату на свята у родину», яка передбачає можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Тернопільщини, провести канікули та свята у родинному колі.

Детально
Наставництво для дітей-сиріт

Наставництво для дітей-сиріт

Кожній дитині сироті з інтернату потрібен справжній і надійний друг порадник. Фонд Майбутнє сиріт реалізовує проект Наставництво в Тернопільській області і забезпечує дітей-сиріт наставниками.

Детально
Ресурсний Центр для випускників інтернатів

Ресурсний Центр для випускників інтернатів

Ресурсний Центр для сиріт - це приміщення 60кв.м. орендоване за благодійні кошти фонлом "Майбутнє сиріт" у місті Тернополі для безкоштовних послуг сиротам: пральня, кухня, бібліотека, компютерний клас, принтер, туристичне спорядження, спортінвентар. Все для розвитку і адаптації.

Детально
На порозі самостійного життя

На порозі самостійного життя

Проект пердбачає в реальних умовах за межами інтернату майбутні випускники вчаться основам самостійного життя: складати бюджет сімї, здійснювати покупки, планувати день тиждень, працевлаштування і важливість освіти, стосунки між людьми, фінансова грамотність.

Детально