Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

ЛМБФ «Сестри Даліли» займається допомогою дітям, дорослим із рідкісним захворюванням - легенева гіпертензія (захворювання легень, що призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному лікуванні до потреби у трансплантації або ж смерті; пожиттєве щомісячне лікування від 40000 до 120000 грн.). Допомога: інформаційна, психологічна, юридична, медична у вигляді ліків та медичного обладнання, інформаційний супровід до та після трансплантації (https://www.youtube.com/watch?v=Wvx6axSwpmY)

Джерела фінансування:


Дані за рік: 2015 2016 2017

3 персоналу
5 волонтерів
375133 акумульовані кошти
375133 витрачені кошти у 2018
227026 витрачені кошти у 2017
немає даних гуманітарна допомога у 2018

Сфери надання допомоги за 2018 р.:

  • Охорона здоров’я 375133 грн
    • Профілактика та лікування захворювань системи кровообігу

Отримувачі допомоги за 2018 р.:

  • пацієнти

Види допомоги за 2018 р.:

  • Адресна допомога фізичним особам

Документи за рік: 2015 2016 2017

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2018 р.:

Найкращі проекти:

"Butterfly in blue"

Через призму краси показати проблему рідкісного захворювання – легеневої гіпертензії, привернути увагу до потреб хворих України, подолати інформаційний бар’єр, який існує у світі, об’єднати та зробити голос хворих на легеневу гіпертензію сильнішим (https://www.youtube.com/watch?v=azEybpBXvBk).

Детально
Проект

Проект "Тихий аукціон"

Проект "Тихий аукціон" проходив після показу мод "Butterfly in blue", який відбувався серед пацієнтів із легеневою гіпертензією.

Детально
Проект

Проект "Конверт Надії"

Проект "Конверт Надії" полягав у фінансовій підтримці пацієнта легеневої гіпертензії, дитини-сироти - Аліни Дідусенко, яка перебувала в Індії (Ченнай), де очікувала на трансплантацію комплексу серце-легені та потребувала коштів на харчування, засоби особистої гігієни та додаткові ліки.

Детально
Проект

Проект "Благодійна крамничка_ДоброДій"

Це інтернет-магазин, де кожен може купити запропонований товар: картини, ювелірні вироби, сувеніри тощо за благодійний внесок. Всі товари надані благодійниками, а виручені кошти спрямовуються на допомогу хворим на легеневу гіпертензію.

Детально
Проект

Проект "На каву"

Проект "На каву" - це благодійний аукціон побачень, спрямований на допомогу сироті Аліні Дідусенко, яка потребувала трансплантації серця-легені. Кошти були потрібні на харчування, проживання Аліни у Індії на час до та після трансплантації.

Детально
Кампанія

Кампанія "Корок життя"

Кампанія є безстроковою,полягає у масовому зборі пластикових корків та їх передачі на підприємство із переробки вторинної сировини. Кошти перераховуються відповідним підприємством на рахунок БФ «Сестри Даліли», для купівлі життєвонеобхідних ліків, медичного обладнання хворим на легеневу гіпертензію.

Детально