Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Послуги    Розвиток знань та навичок
 

ПОСЛУГИ

Розвиток знань та навичок
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
 • Написали план ще у 2018-му!
   
   25
 • Одразу після свят почну
   
   4
 • Хотілося би, та не знаю як краще підійти до планування
   
   15
 • Не планую – покладаюсь на спонтанність у новому році
   
   18
Всього голосів: 62
МИ НА FACEBOOK

 

Форум - провідний освітній ресурс для благодійників України. Всі тренди й аспекти благодійництва виявляються й озвучуються інноваційними методами: читач і автор, учитель і учень міняються ролями.
 
Для того, щоб забезпечити своїм членам, партнерам і друзям високий рівень компетентності в секторі благодійництва, Форум розробив просвітницькі брендові програми:
 
Програма “НА ВЧИСЬ” щомісяця пропонує експертам сектору благодійності різноманітні тренінги, семінари, cемінари-тренінгимайстер-класи, peer learning зустрічі, в рамках яких відбувається знайомство з різноманітними інструментами благодійної діяльності, сучасними підходами до її організації та популяризації.
 
Програма “Точка відліку благодійності” працює для тих, хто перебуває на шляху пошуку себе у благодійності. Який досвід уже є в Україні, з чого почати й куди рухатися — основні питання, на які дає відповідь Форум учасникам даної програми.
 
Інформаційно-консультаційний центр з питань благодійності - унікальне зібрання вітчизняних та іноземних інформаційних ресурсів на благодійну тематику. Вони доступні для кожного в офісі Форуму за попередньою домовленістю. Крім цього, центр надає консультації з різноманітних аспектів благодійництва.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
 • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}