Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Послуги    Поширення інформації    Фотоконкурс
 

ПОСЛУГИ

Фотоконкурс
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

    «Благодійність крізь призму об’єктива» - всеукраїнський фотоконкурс, організований Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Мета - привернути увагу української громадськості до найкращих практик благодійності.
Завдання - залучити любителів та професіоналів мистецтва фотографії, бізнес-компанії, благодійні й громадські організації до популяризації успішного досвіду благодійництва в Україні.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.) за тематичними рубриками.

Уперше фотоконкурс відбувся 2010 року. Відтоді щоосені, у жовтні-листопаді, всі охочі надсилають світлини зі зворушливими історіями добрих справ, а у грудні журі «Благодійності крізь призму об’єктива» обирає 40 найкращих фоторобіт. Із них формується однойменна фотовиставка, яка експонується у музеях, галереях, будівлях парламенту й уряду в Києві, а з березня по листопад подорожує Україною. 2015 року фотовиставка побувала неподалік лінії розмежування, у Сєвєродонецьку та Дзержинську. А загалом торік її побачили у 13 містах України. Найкращі роботи разом з історіями публікуються у спеціальному фотокаталозі українською та англійською мовами.

На VI Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об'єктива» надійшло 687 фото. Найактивніше брали участь Київщина і Дніпропетровщина. Найбільше світлин – у номінації «Благодійність дає надію». Це ілюстрації допомоги дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від природних лих. Другою за популярністю стала номінація «Благодійність дарує усмішки». Це фотографії, які зображують позитивні емоції, радісні події, пов’язані з благодійністю.

Сайт фотоконкурсу

 

С

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ