Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Послуги    Поширення інформації    Дослідження
 

ПОСЛУГИ

Дослідження
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійні інституції України: сучасний стан та перспективи розвитку

06.05.2011  Автор: Український форум благодійників
Благодійні інституції України: сучасний стан та перспективи розвитку

"Благодійні інституції України: сучасний стан та перспективи розвитку" (за результатами соціологічного дослідження) Автори: О.В.Безпалько, Ю.М.Галустян, А.В.Гулевська-Черниш, Г.М.Лактіонова, Л.Б.Магдюк, Д.В.Непочатова, Л.М.Паливода, Г.О.Притиск.; за заг. ред. А.В.Гулевської-Черниш. – К.: Книга плюс, 2008. – 120 с.   ISBN 978-966-7619-93-0

«Благодійні інституції України: сучасний стан та перспективи розвитку» - це дослідження, проведене Українським форумом благодійників з метою аналізу стану розвитку благодійних організацій в Україні.

У публікації представлені результати дослідження, які характеризують основні сфери діяльності різних типів благодійних фондів та організацій; описують найбільші досягнення у сфері благодійності; визначають найголовніші потреби благодійних інституцій для подальшого ефективного здійснення своїх програм.

Видання призначено для представників благодійних та громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних установ, корпоративних та приватних благодійників, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями благодійництва.

Видання здійснено в рамках проектів Українського форуму благодійників „Українському громадянську суспільству - сталі внутрішні джерела підтримки” (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження») та „Організована філантропія в Україні: кроки до професіоналізації” (за фінансової підтримки Програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди).

За загальною редакцією А. В. Гулевської-Черниш

Автори: О. В. Безпалько, Ю. М. Галустян, А. В. Гулевська-Черниш, Г. М. Лактіонова, Л. Б. Магдюк, Д. В. Непочатова, Л. М. Паливода, Г. О. Притиск.

Рецензенти:
Є. К. Бистрицький – доктор філософських наук; виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження"
М.А. Мінаков – доктор філософських наук; директор з розвитку Фонду Віктора Пінчука

Завантажити текст pdf

Коментарі
  • Алена Брика 17.09.2014 18:24
    Радію за наших свідомих співвітчизників, на данній момент, в Україні дуже активно розвинулась діяльність блачинних оганізацій
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ