
Peer learning event “Як організувати благодійний бал: досвід практиків”
19 листопада 2012 року, м. Київ, НСК «Олімпійський».
19 листопада 2012 року (з 15:00 до 17:30) Український форум благодійників в рамках І Форуму з організаційного розвитку (http://cdf.ngomarket.org.ua/) у партнерстві з ІСАР «Єднання» проводить peer learning зустріч «Як організувати благодійний бал: досвід практиків».
Мета заходу: проаналізувати успішний вітчизняний досвід організації благодійних балів, та визначити основні умови їхнього ефективного проведення.
Основні питання, що будуть підніматися під час peer learning event:
- Програма благодійного балу: мета балу, зустріч гостей, створення атмосфери балу, презентації, опитування, конкурси, виставки.
- Кого запрошувати на благодійний бал: залучення музикантів, відомих, цікавих осіб, їх мотивування для участі.
- Місце проведення: де можна проводити благодійні бали, чи є якісь спеціальні умови щодо місця проведення, чи можливо отримати площадку безкоштовно.
- Реклама балу: де краще анонсувати, яким чином просувати інформацію серед зацікавлених осіб, чи потрібні для цього кошти.
- Бюджет балу: з яких витрат складається бюджет, залучення спонсорів, як зібрати на благодійному балі більше, ніж витратити на нього.
- Як зібрати кошти на благодійному балі: проведення благодійного аукціону, лотереї, збір благодійних пожертв, цікаві дрібнички.
- Звіт за результатами проведення: формат звіту, кому важливо відзвітувати, яким чином звітувати.
Своїм власним досвідом організації благодійних балів погодилися поділитися такі організації:
- Благодійний фонд «Патріот Запоріжжя»;
- Міська благодійна організація «Фонд громади Вознесенська»;
- Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги»;
- Фонд громади Приірпіння.
Експерт заходу: Юлія Павленко, ведуча Першого національного, кореспондент CNN, організатор першого благодійного балу-рауту "Даруючи надію – подаруй життя!" до Дня захисту дітей в Національній філармонії України.
Участь в заході безкоштовна.
Учасники заходу:
захід буде корисним для представників (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю та прес-центрів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітників бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватних благодійників та всіх, хто працює з широкою аудиторією користувачів та хоче підвищити власну ефективність.