Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Півмільйона гривень - внесок у діагностику слуху в дітей

18.12.2015  Автор: Людмила Стеценко
Півмільйона гривень - внесок у діагностику слуху в дітей

Другий рік поспіль напередодні новорічних свят мобільний оператор life:) реалізовує благодійний проект на підтримку єдиного в Україні медичного Центру проблем слуху та мовлення «Суваг». Заклад проводить діагностику і лікування маленьких українців із вадами слуху за допомогою унікальної верботональної методики. Цього року life:) передав обладнання на суму 478 тис. грн на лікування дітей із порушеннями та захворюваннями слуху.

На початку грудня life:) розпочав другий етап доброчинної ініціативи на підтримку людей з особливими потребами. Компанія передала кошти столичному Центру «Суваг» для придбання спеціального ЛОР-обладнання Mega Medical NET-1100. Ця установка дає можливість проводити точне і безпечне обстеження маленьких пацієнтів. Обладнання є мобільним, що дозволяє використовувати його як в операційній, так і стаціонарно.

«Найкращим подарунком для діток, які хворіють, є здоров’я, а найбільше бажання малечі з вадами слуху – нарешті чути світ навколо себе. Усі ми родом з дитинства і віримо, що на Новий рік трапляються дива. Саме тому у цьому році ми продовжили гарну традицію - допомагати діткам з порушенням слуху. Напередодні новорічних і різдвяних свят life:) передав кошти на благочинність, щоб тисячі мрій маленьких українців здійснилися!» - прокоментував Бурак Ерсой, Головний виконавчий директор life:)

5 років турботи про людей із вадами слуху

Минулого року у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе» оператор life:) уже передав до Центру портативний аудіометр Sentiero Advanced для ранньої діагностики слуху у дітей. За рік з його допомогою було обстежено 1349 діток, з яких – 248 у віці до 1 року. Завдяки аудіометру у 67 маленьких пацієнтів виявили порушення слуху, що дозволило розпочати інтенсивний курс лікування дітей на ранніх стадіях.

Компанія уже не вперше опікується потребами людей з порушенням слуху. Так, у 2010 році оператор зв’язку life:) відкрив короткий номер 10003, а у 2012 році випустив спеціальний тариф «Світ SMS» для комфортного спілкування людей із вадами слуху. 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ