Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Розвиток благодійності - ключовий напрям соціальної активності life:)

16.12.2015  Автор: Людмила Стеценко
Розвиток благодійності - ключовий напрям соціальної активності life:)

Оператор мобільного зв’язку life:) представляє свій п’ятий нефінансовий звіт про ініціативи та практики у сферах економічної, соціальної та екологічної відповідальності за період 2013-2014 років. У цьому році звіт компанії уперше підготовлено відповідно до вимог міжнародного стандарту звітності GRI (Global Reporting Initiative) у базовому варіанті та десяти принципів Глобального Договору ООН.

Починаючи з 2009 року, life:) щорічно публікує нефінансові звіти про результати діяльності у сфері корпоративної соціальної відповідальності. На сьогодні ключовими напрямками соціальної активності мобільного оператора є трудові відносини і розвиток корпоративного волонтерства в компанії, підтримка освіти та благодійності в Україні, а також питання енергоефективності і ресурсозбереження, що набули особливого значення у ході останніх подій у країні.

Погляд у після завтра 

Цього року компанія розпочала новий етап соціальної комунікації і перейшла на дворічний цикл публікації звітності. Це дозволить більш повно представити результати довгострокових програм оператора, серед яких «Допомогти так легко», «Час добрих вчинків», «Стрибок у життя:)», «Школа мобільного зв’язку:)», life:) Волонтери, і систематизувати їх на шляху до сталого розвитку. Розпочинаючи новий етап звітування за міжнародним стандартом GRI четвертої версії G4, life:) демонструє інноваційний підхід, прозорість та відкритість роботи оператора на українському ринку.

«З перших днів роботи life:) втілює соціально значущі проекти і програми, покликані покращити життя українців. У 2007 році компанія однією з перших в Україні приєдналася до Глобального Договору ООН, розділивши принципи цієї міжнародної ініціативи. І сьогодні life:) орієнтується на відповідальне ведення бізнесу у кожному регіоні країни, усвідомлюючи свою роль у житті місцевих громад та вплив на процеси глобалізації», - відзначив Бурак Ерсой, Головний виконавчий директор life:).

Піклуючись про довкілля та в рамках програми ощадного ресурсоспоживання, компанія відмовилась від друкованої версії цьогорічного нефінансового звіту. Усі стейкхолдери life:) можуть ознайомитись з електронною версією останнього та раніше опублікованими звітами на корпоративному веб-сайті та платформі Глобального Договору ООН
 

Контакт:

Людмила Стеценко,

спеціаліст зі зв’язків із громадськістю life:)
+38 044 233 32 92, +38 063 210 75 02
lyudmyla.stetsenko@life.com.ua

 
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ