Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Пригоди фотовиставки про благодійність на Луганщині

16.06.2015  Автор: Український форум благодійників
Пригоди фотовиставки про благодійність на Луганщині

15 червня 2015 року "Благодійність крізь призму об'єктива" відкрилась у Будинку культури Сєвєродонецька. Там її зустріли як несподівані труднощі, так і дивовижні враження. Мешканці Сєвєродонецька мають змогу побачити фотовиставку завдяки ініціативі та організаційній підтримці ГО «Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», який займається підготовкою і реалізацією різних суспільно політичних і культурних проектів, спрямованих на розвиток демократії, толерантності та зниження соціальної напруги і ворожнечі в регіоні. Мобільний партнер фотовиставки - кампанія life:).

Мандрівна фотовиставка дісталася з міста Южного на Одещині до нового пункту призначення не без пригод, тож урочисте відкриття довелося перенести на 4 години. Найкращі фото благодійності за 2014 рік на тиждень оселилися в навдивовижу облаштованому і свіжовідремонтованому залі, де її зможуть оглянути всі бажаючі. В міському Будинку культури діє 20 безкоштовних гуртків, тож основною аудиторією фотовиставки будуть діти, їхні батьки та вчителі. 

"Виставка вражає своїм неочікуваним позитивом. У ній люди в ненормальних обставинах не втрачають сенсу життя. Ми, так би мовити, пересічні, губимось у повсякденності. А у героїв фотовиставки правильні ціннісні орієнтири. Через біль пробиваються паростки життя, - ділиться враженнями Крістіна Бойкова, начальник відділу культури м. Сєвєродонецька. - Саме за сотанній рік як я уперше відчувала, як піднімається сила волонтерства. На нього вічно бракувало часу. А от коли до нас із Лисичанська пішли потоки переселенців, і звичайні громадяни почали їх розселяти, годувати, одягати, я переосмислила суть і потужність добровольчої діяльності".

«Тут різнопланові картини, покликані розбудити людину. Ніжність, героїзм, романтика – такий ореол почуттів я бачу як режисер, у цій виставці», - коментує побачене Олена Гринько, директор Палацу культури Сєвєродонецька.

«Є фото, які б’ють наповал без слів, це так званий вау-ефект. Є візуально слабші, але з потужним текстовим супроводом, з непересічною історією», - професійно оцінює роботи відомий український фотограф, автор фотовиставки "Донбас: відкритий перелом", мешканець Сєвєродонецька Костянтин Скоморох. 
 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ