Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Нова назва – ще більше гарних справ!

15.05.2014  Автор: Ірина Лях

 Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова, який виділяється в світі благодійників своїми креативними проектами, тепер носить назву МБФ Гарних справ. Таке рішення було прийняте президентом та членами правління фонду. Як повідомила керівник неприбуткової організації Наталія Колісник: "Розвиток діяльності нашого фонду досяг того етапу, коли необхідно змінювати стратегію. Ми не хочемо, щоб плідну роботу нашої команди, всі благодійні проекти вважали піаром нашого засновника. Гарні справи  це не просто слова, це стиль нашого життя, наша місія.

Нова назва МБФ Гарних справ покликана підкреслити багатий досвід фонду в області реалізації соціально корисних проектів. Вона, безперечно, ідеально відповідатиме тому, чим ми займаємось щоденно. Зміна назви стане новим витком розвитку нашої організації, символом нових досягнень, нових ідей та проектів!".

Нагадаємо, що МБФ Костянтина Кондакова вже 10 років здійснює благодійну діяльність спрямовану на популяризацію усиновлення, підтримку розвитку культури, мистецтва, спорту тощо.

Вісім років центр фонду знаходився в Мелітополі, Запорізької області. За цей час у його керівництва склалася чітка концепція та розуміння того, що потрібно робити для отримання максимального позитивного ефекту. У 2012 році благодійний фонд отримав статус міжнародного і переніс свій адміністративний центр в столицю України.

Лише за 2013 рік фондом було організовано 500 благодійних акцій, 300 міні-проектів, 30 масштабних подій, 5 всеукраїнських творчих конкурсів, 100 українським родинам була надана адресна допомога.

Як повідомляють представники МБФ, такий ребрендінг не стане початком кардинальних змін в напрямках діяльності фонду, а лише дозволить організації вийти на новий рівень розвитку.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ