Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Солодкий сон прийшов ще в один дитячий будинок

25.02.2014  Автор: Ірина Лях
Солодкий сон прийшов ще в один дитячий будинок

Днями, в рамках акції «Солодкий сон в кожен дитячий будинок» працівники Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова передали 14 комплектів постільної білизни в дніпропетровський дитячий будинок сімейного типу Ковальових. Батьки сімейства звернулися до благодійної організації після того, як із ЗМІ дізналися про загальнонаціональний проект, метою якого було забезпечення дітей, що проживають в дитячих будинках, предметами першої необхідності: новою яскравою постільною білизною, подушками, ковдрами, рушниками.

 

Ковальови побачили, що команда фонду втілює в життя свої обіцянки, адже акція охопила всю Україну, а комплекти білизни для солодкого сну дійсно потрапили в соціальні установи.

«Хоча акція «Солодкий сон в кожен дитячий будинок» підійшла до свого завершення, та ми не відмовляємо тим дитячим будинкам, які можливо із запізненням, звертаються до нас аби отримати нові комплекти текстилю для солодкого сну», – повідомила президент фонду Наталія Колісник.

 

Тож, сподіваємось, що з подарунками від Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова, сон усіх малюків з дитячого будинку сімейного типу Ковальових буде солодким та приємним!

 

Приєднуйтесь до гарних справ, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!     

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ