Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Новини
 

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Презентація фонду в козацькій столиці України

19.02.2014  Автор: Ірина Лях

Нагадаємо, що 15 лютого в Запоріжжі сталася значуща у благодійному світі подія - баркемп-форум представників волонтерських та громадських організацій України. Захід відбувся за безпосередньої підтримки Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова. У баркемпі взяли участь представники ініціативної громадськості зі Старокостянтинова (Хмельницька область), Марганця (Дніпропетровська область), Дніпропетровська, Херсона, Києва, Білої Церкви, Мелітополя (Запорізька область) та Запоріжжя.

Також надіслали свої роботи на проект діячі з Миколаєва та Львова.

Протягом 7 годин учасники форуму представляли свої кращі соціальні проекти, обговорювали сьогоднішню ситуацію з благодійності в Україні, ділилися ідеями та планами на найближче майбутнє, а також спробували розробити загальні ідеї для подальшої реалізації місцевих та загальнонаціональних громадських некомерційних ініціатив.

Представники МБФ Костянтина Кондакова також були присутні на форумі благодійності, де поділилися з усіма гостями заходу своїм досвідом і планами на майбутнє.

Але на цьому візит співробітників фонду в козацьку столицю України не закінчився. 17 лютого відбулася зустріч київських меценатів з представниками органів місцевого самоврядування, керівниками громадських та благодійних організацій регіону, а також представниками засобів масової інформації.

«Візит в Запоріжжі виявився досить плідним, адже ми презентували діяльність фонду, а головне, отримали підтримку регіональних неурядових організацій для подальшої співпраці та проведення спільних благодійних проектів», - резюмувала президент Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова Наталія Колесник.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ