
У кулуарах Верховної Ради ТСН вирішила дізнатися, чи є в жадібності щось хороше, і чи притаманна ця риса характеру заможним українцям.
У звичайний робочий день Верховної ради ТСН просила гроші в народних депутатів. Однак собливою щедрістю обранці не відзначилися, і п’ять гривень на доброчинність дали не всі.
Звичайний день, звичайне засідання Верховної ради. Питання до депутатів незвичайне – прохання дати 5 гривень. Перевірка, чи треба бути щедрим, щоби сюди пробитися.
До першої категорії депутатів – суперщедрих – потрапив один Євген Суслов. Він увесь у батька, який утримує дитячий будинок і офіційно всиновив двадцять одну дитину.
"5 гривень – можна. Якщо на добрі справи – з задоволенням. Якщо на добрі справи – тримайте всі", – сказав Суслов.
Наступна категорія – довірливі й раді допомогти, навіть не цікавлячись, на що підуть гроші. Третя – за раціональні вкладення – гроші дають, але хочуть знати, на які добрі справи вони підуть.
Четверту категорію мама ділитися не навчила. Водночас хтось упевнений у своїй щедрості, утім грошей не дає.
Остання категорія – жінки, які розвіяли всі міфи, що від природи скупіші сильної статі. Вони, зокрема, пишуть законопроекти, які б змусили багатих ділитися хочаб двома відсотками доходів. Щоправда, колеги не підтримали.
Відтак, за годину часу у Верховній раді назбирали шістсот дев’яносто чотири гривні, які відійшли школі для дітей із вадами мовлення. У школі нещодавно якраз вкрали коробку, де вчителі збирали пожертви на нові іграшки дітям.