
На конференцію були запрошені представники місцевого самоврядування, громадські активісти кременчуцького району Полтавської області. Під час конференції БФ «Фонд громади Омельника» прозвітував про основні успіхи і досягнення проекту.
Головним успіхом проекту стало те, що вже вдруге вдалося провести конкурс соціальних проектів у територіальних громадах с.Рокитне, с.Демидівка, с.Омельник, с.Запсілля і с.Майбородівка. На конкурс проектів кожна громада подала проект і після засідання комісії по відбору було підтримано 5 проектів спрямованих на залучення громади до вирішення місцевих проблем.
Цей конкурс не відбувся би, якщо місцеві благодійники не надали б підтримку. Фонд громади направив листи, проводились особисті зустрічі і спільними зусиллями вдалося залучити 5000 грн. на рахунок Фонду громади Омельника. Таким чином 5 громад отримали підтримку по 1000 грн. Варто зазначити, що кожен проект мав внесок від громади у вигляді праці а в одному випадку і грошовий внесок.
Також на конференції волонтер Корпусу Миру США, Логан Муєльман, який працює у Фонді громади Омельника презентував новий проект «Школі лідерів громади» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США, який також надасть можливість активним мешканцям сіл спробувати свої лідерські навички у справі залучення громади до вирішення проблем.
Директор Фонду Богдан Алещенко ознайомив присутніх із першими результатами опитування громади щодо пріоритетних потреб і проблем громади.
Конференція пройшла в дружній атмосфері. Колективи дитячої творчості підготували п’ять номерів і показали учасникам танці і заспівали гарних українських пісень.
Ми вдячні всім, хто прийняв участь у роботі конференції і також всім тим хто допоміг реалізувати проект «Розбудовуємо свої громади разом».