Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK
До списку подій

Фотовиставка портретів «Щастя це ...»

26.01.2012
Фотовиставка портретів «Щастя це ...»

26 січня у Львові стартує фотовиставка портретів соціально незахищених дітей та молоді «Щастя це ...» Міжнародна благодійна організація «Карітас» відкриває національну серію фотовиставок портретів соціально незахищених дітей та молоді «Щастя це ...» у Львові, Тернополі, Хмельницьку.

На фотовиставках будуть представлені роботи закарпатського фотожурналіста і президента Благодійного фонду «Розвиток» Олега Григор'єва. Метою проекту є актуалізація проблематики дітей у складних життєвих обставинах, а також привернення уваги громадськості, ЗМІ та влади. На кожній світлині буде відображено портрет дитини з неблагополучних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, бездомні діти і діти трудових мігрантів.

Зазирніть до їхнього світу, цінностей, поглядів на будень життя, мрій на майбутнє, — відчуйте, чим насправді є щастя для нашого нового покоління! Запрошуємо і Вас долучитися до запропонованої серії фотовиставок. Перша фотовиставка пройде у центрі Львова 26 січня, в художньому об'єднання «Дзига», початок 16-30. З більшою частиною фотографій, які будуть представлені на виставках, ви можете ознайомитися вже зараз на сайті фотожурналіста Олега Григор'єва http://grigoryev.net/obezdolennye-deti.html.

Автор: Наталя Козир

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ