Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
До списку подій

Фінальний конкурс проектів соціальних підприємств бійців АТО

08.06.2019
 Фінальний конкурс проектів соціальних підприємств  бійців АТО

Українська Соціальна Академія запрошує на фінальний конкурс  проектів учасників програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей. Після проведення регіонального відбору кращих  серед учасників в Сумах та Тернополі відбудеться фінальний конкурс та церемонія нагородження.

8 червня в Києві 10 фіналістів представлять власні соціальні бізнес-проекти. Чотири найкращі виграють  фінансування у розмірі 2000 доларів США кожному для старту бізнесу.


Конкурс відбувається в рамках програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада) та Карітас-Спес.


Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців до вересня. Команда Української Соціальної Академії разом з менторами та викладачами програми надаватиме безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг, просування на ринку тощо.


Программа форуму:

13:00 - 13:30   Вітальне слово до учасників Форуму

13:30 – 14:45   Представлення проектів

14:45 - 15:00    Каво-брейк

15:00 – 16:15   Дискусія/круглий стіл - “Соціальне підприємництво - інструмент соціально-економічної адаптації ветеранів АТО”.

16:15 – 16:30   Оголошення результатів, завершення

16:30 – 18:00    Networking


Найкращі проекти обиратимуть члени журі:
Леонід Остальцев - український військовик і підприємець, молодший сержант Збройних сил України, псевдо «Одуванчік», учасник російсько-української війни. Засновник піцерії «Pizza Veterano»
Лариса Микитьон - засновниця платформи для ветеранського бізнесу Veterano Service, проекту популяризації бізнесу ветеранів. На сьогодні на платформі представлено близько 180 бізнесів  з усієї України.
Сергій Позняк -  ветеран АТО, власник і генеральний директор фінансової групи компаній FGK, завновник фінансової компанії Finstream, Каштан 2000
Богдан Купич -  віце-президент з розвитку бізнесу компанії «KM Core», член наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA).


На фінальному конкурсі ви дізнаєтеся:

✔ Які проекти втілюють ветерани АТО?

✔ Де вони знайшли мотивацію та підтримку?

✔ Практичні поради від успішних підприємців щодо втілення власного проекту

✔ Які проекти отримають фінансування для реалізації бізнесу?


Запрошуються до участі:

  • ветерани та бійці АТО / ООС;

  • члени сімей ветеранів та бійців;

  • журналісти,

  • волонтери;

  • представники державних установ, які займаються правами ветеранів;

  • всі, хто цікавиться ветеранським та соціальним бізнесом.


Час та місце:

8  червня, з 13:00 до 18:00  Veterano Hub

вул. Юрія Іллєнка, 42  

ВХІД ВІЛЬНИЙ, за умови попередньої реєстрації:

http://bit.ly/2PPBL76


Довідка:

Програма Української Соціальної Академії триває з жовтня 2018 року і покликана допомогти  бійцям АТО та членам їх сімей відкрити власну справу, зробити крок до нових можливостей у мирному житті. Завдяки проекту учасники здобули необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний або сімейний  бізнес. Учасники навчилися складати бізнес-план; вивчили кейси успішних соціальних підприємства, які вже реалізовані в Україні та за кордоном; отримали практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримали унікальну базу контактів фахівців-експертів.


До участі запрошували бійців АТО, військовослужбовців Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також до навчання могли долучитися дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.


Автор: Tetiana Kurbatova

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ