
Із 30 березня по 11 квітня 2016 року в Інституті міжнародних відносин проходила фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 робіт, які надійшли з усіх куточків України на VІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива».
Це третя локація фотовиставки в Києві після Верховної Ради і Національного музею Тараса Шевченка. Наприкінці квітня вона розпочне свою традиційну мандрівку Україною.
«Благодійність крізь призму об’єктива» для дипломатів і фахівців-міжнародників
У рамках проекту ІМВ Hall Art Gallery Інститут постійно представляє роботи талановитих українців – художників та фотографів. Унікальність даної фотовиставки, на думку директора Інституту Валерія Копійки, полягає в її меті – «привернути увагу громадськості до найкращих практик благодійності», що особливо важливо для майбутніх дипломатів та фахівців-міжнародників у сфері економіки, права, бізнесу та комунікацій, адже соціальна відповідальність набуває вирішального значення для суспільного розвитку. Крім того, виставка відображає важливі і часто вкрай болючі проблеми українського суспільства, вирішення яких потребує допомоги кожного з нас.
Про українську благодійність дізналися британські лорди, викладачі й підприємці Сингапуру і наші ближчі сусіди
У період проведення виставки в Інституті міжнародних відносин відбувалися численні заходи та зустрічі з іноземними гостями, зокрема День Кар’єри ІМВ 2016, який відвідали не тільки студенти та випускники Інституту (більше 1000 чоловік), зокрема екс-міністр іноземних справ України Володимир Огризко, але й закордонні гості – екс-міністр освіти Туреччини, Некдет Текін. Також виставку оцінили і гості ІМВ – колишній викладач одного з найкращих університетів Азії – Нан’янського Технологічного Університету (Сингапур), директор міжнародної компанії GL Training and Consultancy (Сингапур) Гарі Лін; відомий західний експерт у сфері сучасного мистецтва Джеймс Баттервік, британські лорди (Lord Risby, Sir Gerald Howarth), закордонні студенти (Туреччина, Естонія) та інші.
Фотовиставка привернула неабияку увагу і викладачів, співробітників та студентів Інституту (більше двох тисяч), які з зацікавленістю знайомилися з найкращими роботами проекту, кожного дня звертаючи увагу на унікальні та пронизливі фотографії. Виставка отримала численні відгуки про її особливість та важливе значення для українського суспільства, вагомою частиною якого стала соціальна відповідальність, благодійність та волонтерство.
"Благодійність крізь призму об’єктива" повинна стати міжнародним проектом. 2 роки тому виставка побувала у США (м. Корваліс, штат Орегон). Ми працюємо над тим, щоб у щорічному фотоконкурсі "Благодійність крізь призму об’єктива" брали участь іноземні фотографи. І щоб найкращі світлини благодійності уже ближчим часом помандрували Європою і на всі заселені континенти. Наша виставка розказуватиме світу, що Україна єдина і доброчинна", – переконана Леся Ярошенко, інформаційний менеджер Українського форуму благодійників.