
Брати Клички допомогли зібрати для дітей майже 14 мільйонів євро
Майже 14 мільйонів євро було зібрано під час благодійного телемарафону «Еin Herz fur Kinder» («Серце дітям»), який відбувся 17 грудня в Берліні. З ініціативи Віталія та Володимира Кличків значна частина зібраних коштів піде на лікування онкохворих дітей з України.
«Минуло 25 років із дня Чорнобильської трагедії, а від її наслідків і досі страждають тисячі українців… Не оминула ця біда і мою сім’ю: батько був одним із ліквідаторів аварії на ЧАЕС і помер від раку. Для мене та Віталія – це справа честі допомогти дітям України, котрі страждають на онкологічні захворювання. Ми вітаємо рішення німецького уряду відмовитися від використання ядернoї енергії та закликаємо усі інші країни світу зробити це задля безпеки та майбутньго своїх дітей", – сказав Володимир.
"Фонд братів Кличків пишається співпрацею з німецькою благодійною організацією "Серце дітям", і я вдячний організаторам телемарафону, які підтримали нашу країну у боротьбі з онкологічними захворюваннями серед дітей. Якщо наше слово чогось варте у цьому житті, то ми його віддаємо майбутньому дітей», – додав він.
Кошти, зібрані під час обговорення українського питання в телемарафоні «Еin Herz fur Kinder», підуть, насамперед, на розвиток та допомогу дитячим відділенням Центральної районної лікарні смт. Навродичі (Полісся, 3-тя Зона Відчуження) та Інституту нейрохірургії ім.акад. А.П. Ромоданова, де лікуються онкохворі діти. Володимир разом з продюсером та знімальною групою «Еin Herz fur Kinder» відвідав їх у серпні цього року у рамках підготовки до телемарафону.
"Чорнобиль змінив моє життя, життя моєї родини та близьких, життя кількох мільйонів людей. На сьогодні в Україні звільняються від онкологічної хвороби лише 47% дітей, у той час, як у всьому світі 7 з 10 малюків вдається врятувати. Не секрет, що для європейців асоціації з Україною – це Клички та Чорнобиль. Ми хочемо зробити все можливе, аби слово «Чорнобиль» було не таким болісним для людей, які тут живуть. Трагедія на Фукусімі змусила планету наново осмислити важкі наслідки радіаційного впливу Чорнобиля -1986, насамперед, на дітей» – додав Віталій Кличко.