Як влаштувати благодійний обід для безпритульних та нужденних людей

Як зробити обід для безпритульних, коли опіка над цієї категорією громадян – не напрямок вашої діяльності, а просто прояв милосердя?

Для початку потрібно знайти тих «нужденних». Як і де їх шукати? Як запрошувати? Чи розвішувати по всьому місту оголошення? А якщо прийде забагато людей? Як розрахувати кількість присутніх? Усі ці питання виникли у мене відразу, однак запитати було ні в кого, бо про проведення таких обідів до цього я не чула.

Насамперед, що спало на думку, це звернутися до правоохоронних органів, адже напевне кожен дільничий знає, скільки у нього на дільниці є людей без визначеного місця проживання. Мені не відмовили й запевнили посприяти в розголошенні інформації. А ще повідомили, що за неофіційною статистикою таких людей біля десятка на кожній дільниці. Отже, приблизно десь до 100 чоловік є. Також я звернулася до департаменту соціальної політики з проханням розмістити нашу інформацію.

Тож, маючи приблизну цифру (до 100 чол.), я вирішила переглянути інтернет-ресурси, де наштовхнулася на інформацію, у якій зазначалося, що на перший благодійний обід приходить здебільшого небагато людей. Тоді, спираючись на ці дані, я вирішила готувати обід на 50 чоловік, хоча скептики казали, що буде біля 20.
Далі потрібно було знайти приміщення, бо ж надворі була зима. Мені дозволили провести обід у їдальні біля Свято-Троїцького собору, а це був великий плюс, адже коло храму завжди є якісь прохачі, котрі мали стати моїми потенційними гостями.

Звісно, такий захід не під силу одній людині, тому потрібно було шукати добровольців. Це виявилося нелегкою справою, особливо, коли люди дізнавалися, для якої категорії осіб я планую цю трапезу. Однак на початок у мене з’явилася одна помічниця, з якою ми разом шукали кошти, купували продукти, домовлялися з таксистами про безкоштовний проїзд, шукали кафе для приготування в духовій шафі курячих стегенець тощо.

Щоб дізнатися, яке потрібне меню та скільки продуктів треба затратити для приготування обіду на 50 чоловік, ми звернулися до професійного повара, яка допомогла нам у цьому. Наше меню було таке:
1.    Червоний борщ з м ясом.
2.    Картопляне пюре з м’ясною підливою.
3.    Запечені курячі стегенця з сиром.
4.    Компот із сухофруктів.
5.    Фрукти (банани, апельсини, мандарини) та цукерки.
Для приготування обіду було залучено одного кухаря та чотирьох добровольців.

У нашому оголошенні було вказано лише початок обіду й свідомо не зазначено завершення, адже ми не знали, скільки прийде чоловік, тому вирішили чекати з 14 до 18 год. вечора.
Рівно о 14.00 прийшла лише одна людина, за 15 хвилин іще одна. Тому ми вирішили не чекати інших, а почали пригощати тих, хто вже прийшов. Кожному гостеві, за його згодою, ми давали із собою порцію другого у пластиковому посуді, а також фрукти з солодким. Як виявилось, спочатку прийшло декілька чоловік на розвідку, а згодом посходилися й інші. Люди йшли до 18.00. Усього до нас до столу навідалися 30 осіб.

Що сподобалося: ніхто себе не поводив якось неадекватно, ніхто не просив випивки, усі тихо обідали й, подякувавши, спокійно виходили.

Насамкінець потрібно було прибрати та продезинфікувати приміщення: кожен столик, стілець, дверцята… Того вечора ця робота для нас виявилася не останньою. У нас залишилося приблизно дев’ять літрів борщу, який ми із собою не давали, бо заздалегідь не потурбувалися про тару. Однак я мала адреси потребуючих, які ще раніше собі підготувала на всяк випадок. Тому, розливши у трьохлітрові банки борщ, ми віднесли його у цей же вечір нужденним сім’ям.

Тож, підсумовуючи усе вище сказане, можна визначити конкретні завдання, які потрібно вирішити для приготування благодійного обіду:
1.    Список запрошених.
2.    Пошук приміщення.
3.    Пошук коштів.
4.    Меню.
5.    Добровольці.
6.    Адреси нужденних.

Додати коментар