Як створити «Банк молодіжних ініціатив» у своєму місті?

«Банк молодіжних ініціатив» (чи «Молодіжний Банк») – це досить ефективна технологія роботи, що розповсюдилась у світі. Увесь 2011 рік і до сьогодні ця технологія перебувала на піку уваги Глобального фонду для фондів місцевих громад. Першим досвідом впровадження «Молодіжних банків» обмінялися й учасники Міжнародної конференції «Банк молодіжних ініціатив. Механізми та технології соціальної адаптації молоді в місцевому співтоваристві» (2 квітня, Миколаїв).
Замість звичних розповідей про реалізовані проекти, учасники особливу увагу приділили питанням технологій: як саме залучалися  кошти, роль та рівень участі молоді на усіх етапах (залучення коштів, прийняття рішень, реалізації проектів на залученні кошти), нові технології роботи. Завдяки організованій скайп-конференції з молодіжним банком Пензи (Росія), крім експертів в обговоренні взяли активну участь і самі молоді люди. Особливу зацікавленість викликала презентація досвіду реалізації «Молодіжного банку» за допомогою інструментів «Першої національної біржі благодійності, соціального інвестування та підприємництва Доброчин».
За відносно короткий термін молоді та ініціативні налагодили систему фінансування своїх проектів, що дало змогу реалізувати задумки. Ця інновація цікава ще й тим, що дозволяє ініціативній групі створити ефективний «Молодіжний банк» у своєму місті. Кому цікаво – пишіть на електронну адресу dobrochyn.network@gmail.

Додати коментар