У Києві пройде фестиваль для людей з особливими потребами «Без обмежень»

4 червня в парку ім. Тараса Шевченка пройде інклюзивний фестиваль «Без обмежень». На цьому заході зберуться сотні людей з особливими потребами, які доведуть, що їх здібності безмежні. Крім того на фестивалі будуть присутні багато відомих артистів, спортсменів, зірок шоу-бізнесу.

Благодійний фонд «Соціальне партнерство» покаже на фестивалі «Без обмежень» роботи художників Наталії Ніколенко, Євгенія Радзієвського, Анатолія Рудюка, а також картини відвідувачів художньої студії для людей без певного місця проживання.

Художниця Наталія Ніколенко народилася з атрофованими кінцівками. Вона росла в інтернаті і довгий час навіть не підозрювала, що зможе малювати при її захворюванні. Одного разу вона потрапила на майстер-клас з Петриківського розпису і захопилася малюванням. Зціпивши в зубах пензлик, вона малює чудові картини, які нікого не залишають байдужими.

Художник Анатолій Рудюк став бездомний через свою ігрову залежність. Талант художника він відкрив в собі під час проходження програми реабілітації в центрі «Стефанія». Його картини яскраві і надихаючі. Анатолій довгий час викладав малювання в художній студії фонду і допоміг десяткам бездомним відкрити в собі талант.

Картини художника Євгена Радзієвського зберігаються в приватних колекціях по всьому світу, але талант не вберіг його від перипетій долі. кілька років тому Євген втратив житло, документи і набув статусу «бездомного». На щастя, зараз Євген живе і працює у фонді «Соціальне партнерство». За 7 місяців він намалював вже десятки картин унікальною тематики – життя бездомних людей. Також Євген викладає живопис для відвідувачів центру.

На виставці також покажуть кращі роботи відвідувачів художньої студії для людей без певного місця проживання.

На фестивалі «Без обмежень» заплановані театральні, музичні, танцювальні та спортивні програми, де виступлять відомі артисти і спортсмени. Гостями фестивалю стануть Jamala, Оксана Білозір, Іван Драч, Клим Чурюмов, Леонід Каденюк та багато інших відомих людей. Завантажити програму фестивалю тут.

Додати коментар