Телефонна будка-мандрівниця оператора life:)

З розвитком сучасних технологій та появою мобільних телефонів звичайні телефонні будки поступово втратили свою значимість, ставши пережитком минулого і просто непотрібною річчю, що займає і так загромаджений міський простір. На жаль, переробити ці «комунікаційні споруди» не так просто, але вдихнути в них нове життя, зробити їх знову корисними й потрібними – цілком реальне завдання.

Людський креатив та винахідливість не стоять на місці і сьогодні по всьому світу телефонні будки використовують за новим призначенням: хтось переобладнав їх у міні-арт-галереї чи міні-книгарні, хтось використовує їх як станції підзарядки електромобілів, а хтось – як компактні зони Wi-Fi. Однак асоціації з простою «телефонною» конструкцією постійно викликатимуть у нас теплі спогади про тих, хто завжди залишався по ту сторону розмови – на іншому кінці телефонного дроту.

Влітку цього року оператор life:) запровадив соціальну акцію «Близькі не за горами», в рамках якої жителі західних областей нашої країни отримали можливість зв’язуватись з рідними та близькими, що перебувають далеко, через яскраві мандрівні телефонні «диво»-будки.

Ні для кого не секрет, що багато українців працюють або навчаються за кордоном, а дехто навіть виїхав до інших країн на постійне місце проживання. Саме тому питання зв’язку і частої комунікації особливо важливе для наших людей, та й всі ми добре знаємо, що на відстані потреба в спілкуванні лише посилюється. Для вирішення цієї проблеми і виникла ідея такої соціальної ініціативи, що стала напрочуд доречною і потрібною для більшості жителів заходу країни, а яскрава телефонна будка-мандрівниця перетворилась на символ єдності сотень голосів у різних куточках світу для багатьох з них.

Усе відбувалося дуже просто: мандруючи містами Західної України, телефонна будка зупинялася в одному з них і радо запрошувала усіх охочих долучитися до акції. Кожен бажаючий міг абсолютно безкоштовно скористатися можливістю і зателефонувати своєму татові, другу, знайомому за сотні і тисячі кілометрів від себе. Здавалося б, що це звичайні дрібниці, але скільки емоцій, почуттів, посмішок випромінювали люди, які приймали участь в ініціативі оператора. Почувши знайомий голос у слухавці і справді починаєш не тільки вірити, а й відчувати, що близькі не так уже й далеко, а навпаки – зовсім поруч – тут, у телефонній будці.

Цього літа наша телефонна будка в рамках соціальної ініціативи «Близькі не за горами» побувала у Рівненській, Волинській і Львівській областях, відвідавши десятки міст, та ощасливила рідними голосами тисячі чоловік. Але на цьому радість спілкування не скінчилася, адже впродовж осені можливість почути своїх рідних мали та ще мають нагоду жителі Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Один телефонний дзвінок може перевернути життя, кардинально змінити долю або ж подарувати справжній вибух емоцій. У цьому вкотре і вкотре переконуються учасники соціальної ініціативи оператора life:) «Близькі не за горами», яка не припиняє дарувати тепло спілкування і продовжує свою диво-подорож містами Західної України.

Додати коментар