Шукаємо громади, де запроваджено принцип соціального замовлення!

Минулої п’ятниці під час засідання робочої групи Координаційної ради при Адміністрації Президента України Український форум благодійників взяв на себе зобов’язання координувати роботу з підготовки рекомендацій щодо запровадження механізму соціального замовлення на державному рівні з боку громадських організацій. Ці рекомендації мають бути розроблені та подані Міністерством соціальної політики України до Адміністрації Президента до 31 серпня 2012 року. Отже, перший драфт документу має бути розроблений до 20 червня. Міністерство наразі потребує допомоги громадськості у підготовці цих документів, і Форум взяв на себе ці зобов’язання.

Наразі ми шукаємо громади, де цей принцип уже запроваджено: хочемо отримати копії пакетів документів, що юридично регулюють на рівні громади цей механізм, а також контакти фахівців, з якими можна поспілкуватися по цьому питанню на рівні громади.

Отже, будь-яка допомога у вигляді копій документів, контактів, рекомендацій, напрацювань, експертизи – дуже вітаються. Контактна електронка: anna.gulevska@ufb.org.ua

Додати коментар