Run for life:) – благодійний марафон відбувся!

«Run, Forest, run!» – це одна із найвідоміших фраз культової драми 1994 року «Форест Гамп». Приклад головного героя продовжує надихати сучасників і сьогодні. Переглядаючи фільм, вкотре переконуєшся, що лише спрага до життя і віра в себе спонукають до постійного руху, до справжнього життя на противагу усіляким труднощам!

26 травня 2013 року відбувся уже традиційний 21-ий спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Цьогоріч близько 13 000 учасників взяло участь у марафоні заради життя. З першими променями недільного сонця центральні вулиці Києва майоріли від кольорів, написів, закликів і численних посмішок, адже долаючи метр за метром, кожен із нас подовжив секунди, хвилини й години життя десятків тисяч маленьких сердець!

Команда life:)-ів з радістю підтримала соціальний проект, адже для нас участь у пробігу – це подія, яка вже стала доброю традицією! Цього року до забігу нашої команди доєдналося і зовсім юне покоління: підтримати спортивних матусь і тат прийшла також їх дітвора. Не відмовились пробігтись і друзі наших учасників: справжні товариші пізнаються на довгих дистанціях життя!

В святковий ранок Дня Києва наші активісти вийшли на старт. Червоний колір футболок лише підтверджував серйозну налаштованість наших бігунів. До того ж спортивний запал підігрівали й інші учасники марафону, адже усі чітко розуміли мету й розуміли результат.

Мушу визнати, що відчуття того, що ти біжиш центральними вулицями столиці, в одному ритмі з десятком тисяч сердець, заради життя дітей – знімає не лише втому, а навпаки – невидимою силою рухає вперед. Бруківка, спуски, підйоми, неймовірна спека – саме ті випробування, які перевіряли нас на витривалість. І незважаючи на результати кожного окремого учасника пробігу, усі  в сукупності ми показали гідний приклад справжнього, незламного духу life:)!

Естафета добра, яку учасники несуть протягом усієї п’ятикілометрової дистанції вражає! Вона рятує життя, дарує надію і вкотре доводить, що справжня сила – в єдності! З кожним роком кількість учасників благодійного марафону зростає, як і зростає кількість врятованих доль, адже усі зібрані засоби підуть на придбання медикаментів, сучасного обладнання, на здійснення дорогих операцій дітлахам. Завдяки традиційній благодійній акції уже значна кількість маленьких пацієнтів Центру кардіології і кардіохірургії МОЗ країни стали повноцінно здоровими людьми.

Ми постійно знаходимось в русі і біг заради життя не зупиняється, а це означає, що і в наступному році ми зустрінемось  знову, щоб подарувати надію і в котре довести, що добро і милосердя врятують світ!

Спасибі усім учасникам команди life:) за їх віру, силу і небайдужість! Чудеса – реальні!

Коментарі

  1. avatar
    Паша Пантєєв

    http://spikulynt.ru/ классный сайт, продал свое барахло на этом сайте, классный личный кабинет/

Додати коментар