Про двох чарівників та двох чарівниць новорічного свята

Новорічне свято для 80 дітей Прирпіння змусило добрих ельфів та гномів гарненько попітнити під час організації «справжньої казки» для діток з особливими потребами та інших соціальних категорій. Наші дітки взяли участь у новорічних забавах з цінними подарунками, їздили на виставу «Меррі Поппінс» та мюзикл «Зірка».  Чотири чарівники зіграли ключову роль у цьому новорічному диві. І ось їх імена.

ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖНИЙ. Директор компанії «Дербі» http://derby.ua/ . Привіз на свято для дітей-інвалідів в Ірпені більше 40 гарних сумок своєї компанії. Олександр розповів, що мріяв стати космонавтом, і кожен має мріяти, діяти, досягати успіху. Для всіх двері «Успіху» відкриті через працю, щирість та наполеглевість. Компанія «Дербі» підтримує уже третій захід Фонду громади Приірпіння і цей факт підтверджує системну філантропію великих, соціально свідомих компаній. Без PR-ру, без реклами.

ДМИТРО ВОЙЦЕХ. Незвичайна людина Прирпіння, меценат, філантроп http://acropol-group.com.ua/ . Дмитро підтримав більше 30 соціальних проектів регіону протягом 2012 року і продовжує свою системну діяльність для розвитку соціальних ініціатив. Дмитро Войцех надав допомогу у придбанні подаруночків дітям та солодкого столу для свята. Також завдяки його підтримці дітки Ірпеня мали змогу поїхати на справжню казку у «Премєр Готелі» та зарядитися позитивом дива на увесь наступний рік.

ДАША МАЛАХОВА. Директор фонду «Інтер-дітям» http://inter.ua/uk/wehelp , талановита телеведуча, акторка, приємна та щира людина. Дар’я разом з Вікторією Тіссо  більш ніж для 1000 дітей з дитячих будинків та хворих діток зробили дійсністю казку «Чарівний світ Меррі Поппінс». Наших 30 дітей мали змогу побачити цю чудову виставу, не дивлячись на логістичні моменти та катастрофічний брак місць. Хочу висловити велику вдячність Даші Малаховій та Вікторії Тіссо за розуміння та пошук неможливих можливостей для залучення такої великої кількості дітей.

ЦЕРКОВ “ХІЛЛСОНГ”. Молоді люди, волонтери, представляли молодіжний рух «Плем’я Х – Україна» та церкву “Хіллсонг”, і запросили наших особливих діток на справжній різдвяний мюзикл «Зірка» в Альта-Експо http://www.christmasmusical.com.ua/ . Молоді волонтери навіть знайшли автобуси з пандусами, щоб діти, які рідко виходять з дому через перебування на візку, мали змогу поїхати в Київ на свято. Спасибі ТОВ «Спецінтертранс» та Тетяні Лобановій особисто за чудові автобуси.

Український бізнес, і не тільки,  творить добро через своїх чарівників, і не лише турбується про свою філантропічну репутацію, а дійсно робить дуже багато задля щирих посмішок наших дітлахів. Ми об’єднуємося заради найбільшої вигоди для всіх нас – щирості, добра та розуміння.

СПАСИБІ, любі чарівники! Діти дійсно стали щасливішими завдяки вашій праці та підтримці.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!


Додати коментар