Надайте допомогу тим, хто її потребує найбільше

До Вашої уваги моніторинг організацій, що надають безкоштовні послуги годування малозабезпеченим і безпритульним громадянам столиці.
За різними оцінками, в Києві близько 50 000 соціально незахищених громадян – пенсіонерів, малозабезпечених і просто таких, що є за межею бідності. Біля 40% з них – бездомні (тобто приблизно 20 000 осіб). І всі вони хочуть їсти. Люди гостро потребують гарячих обідів!
Реально отримують допомогу тільки близько двох тисяч людей на день, з них півтори тисячі – від ВБФ «Соціальне партнерство». Але скільки ще залишається тих, кому так гостро потрібна допомога? Їхні життя, без перебільшення, залежать від кожного з нас. Кожен може допомогти. Адже справа не в можливостях. Справа у бажанні, співпереживанні та милосерді. Купіть самотній бабусі-сусідці елементарний продуктовий набір. Віддайте свій старий теплий одяг і взуття волонтерам – ваші речі зігріють когось в морозну зиму. Подаруйте частинку своєї доброти тому, хто справді її потребує. Ви можете врятувати життя тим людям, що втратили віру в майбутнє. Це не так складно, як виглядає на перший погляд. Зробіть добрий внесок – словом, ділом чи фінансово – й одного разу ви побачите в їхніх очах вдячність. Повірте, це дорого вартує!
Допомогти можна будь-яким способом: перерахувати гроші, принести продукти чи свої старі речі до Фонду «Соціальне партнерство» за адресою: м. Київ, пров.Лобачевського 8А, чи ставши волонтером однієї з благодійних акцій. Докладніше про Фонд можна дізнатися, відвідавши сайт: www.socpartnerstvo.org
Наші контакти:
www.facebook.com/socpartnerstvo – сторінка в фейсбуці
www.youtube.com/SocPartnerstvo – канал на YouTube
Тел. / Факс: (044) 591-54-44

Додати коментар