Корпоративне волонтерство – добра можливість почати соціальну політику під час фінансової кризи

Керівники багатьох успішних компаній, напевно, замислюються про розвиток «соціальної політики» власного бізнесу, проте через відсутність чіткого розуміння справи, бояться не отримати бажаних результатів замість великих витрат.

 Ще років 15 тому невизначена ситуація спостерігалася і в галузі корпоративного івенту, коли на ринку починали з’являтися агентства з організації різноманітних бізнес-заходів, багато керівників з обережністю розлучалися зі своїми грошима. А сьогодні ця індустрія обросла професійними прийомами і правилами, на які щорічно витрачаються тисячі гривень.

       Дозволю собі спрогнозувати найближчий застій у сфері івенту, замість корпоративного відпочинку почне активно зростати інтерес до корпоративного волонтерства.

       Давайте згадаємо останню хвилю кризи, напевно багато керівників були змушені відмовитися від низки внутрішньокорпоративних заходів. Якщо більш успішні бізнесмени відмовилися від одного-двох щорічних подій, то деяких притиснуло так, що навіть Новий рік довелося відмінити. Така ситуація могла спричинити дестабілізацію настроїв у колективі, а отже, і порушення загального стану бізнесу.

  Мене звуть Жанна Харківська, моя діяльність починалася з івент-агенції, проте 3 роки тому ми з колегами пішли іншим шляхом і відкрили громадську організацію «МИР». Уже сьогодні ми маємо незалежний волонтерський рух «МЫ ВМЕСТЕ» і охоплюємо більше 8 соціальних напрямів. Поступово ми поділимося власним досвідом і підкажемо, як почати благодійність без великих вкладень.

    Уже в наступному блозі ви дізнаєтесь: «Донорство крові – перший крок на шляху до корпоративного волонтерства».

Коментарі

  1. avatar

    Жанна, Ваш опыт очень интересен. Регистрируйтесь на участие в конференции по корпоративному волонтерству. http://3d.blagodiynist.info/

Додати коментар