Хочете в телевізор – заготуйте картинку

Із усіх новин, опублікованих за останній тиждень на нашому порталі, найглибше врізалася в пам’ять історія соціальної працівниці, яка не відмовила двом літнім інвалідам у догляді навіть тоді, коли на градуснику було -37, а єдиним прохідним видом транспорту лишився… кінь.

На цій історії можна вчитися правильно розповідати про Вашу роботу. Зверніть увагу, як побудовані телевізійні сюжети, газетні статті: історія з життя – розповідь про явище – коментарі експертів. Подія чи тенденція відчуваються на смак, викликають інтерес і запам’ятовуються тоді, коли в центрі розповіді стоїть людина, а не цифри чи процес.

Японці кажуть: одна квітка значно краще передає красу і аромат, ніж букет. Кмітливість Тетяни, яка долає всі перешкоди верхи на власному конику, щоб у немічного подружжя була гаряча страва на столі, чистий одяг і впевненість у тому, що завтра настане – найкраща ілюстрація роботи її благодійної організації. А після цього вже можна розповідати про ділові зустрічі, меморандуми, річні звіти тощо. Велике показують через мале.

Додати коментар