Чому я підтримую ідею Віктора Януковича про створення благодійного фонду?

Протягом останніх вихідних весь новинний інтернет-простір виявився заполоненим топ-новиною:  Віктор Янукович створює свій благодійний фонд.

Не обійшлося тут і без курйозу: 50% електронних ЗМІ стверджують про те, що гроші  йтимуть на лікування, інші ж 50%  – на дітей-чорнобильців. Отже, правду  знають лише донецькі журналісти, які першими почули від нашого гаранта цю новину.

З моїми думками стосовно цієї події і важливості цього кроку для сектору благодійності можна ознайомитися на порталі журналу Корреспондент :

http://blogs.korrespondent.net/business_blogs/blog/annagulevska/a65645

Коментарі

  1. avatar

    А вчора в одному з вечірніх новинних випусків розповідали про досягнення фонду Олександра Януковича, сина Президента (йшлося про купівлю обладнання для виходжування немовлят донецькій лікарні). Благодійність стає родинною справою Януковичів? Можливо, батькові та сину варто об’єднати зусилля? Прикметно, що благочинна активність зросла напередодні виборів. Значить, державний топ-менеджмент вірить, що причетність до благодійності здатна підняти рейтинги – це плюс. От тільки чи довго проживуть ці благодійні фонди? Перевіримо на початку наступного року.

Додати коментар